toki açık artırma ihaleleri 2021

toki açık artırma ihaleleri 2021

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı bugün satıyor. Müzayede saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

TOKİ İstanbul ve Kocaeli'de 8 muhtelif arsayı yarın satışa sunuyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul ve Kocaeli'de bulunan 8 muhtelif arsayı yarın satışa sunuyor. Müzayede yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ İstanbul ve Kocaeli'de 8 muhtelif arsayı satıyor! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı satıyor. Müzayede 24 Şubat Çarşamba günü saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

TOKİ İstanbul ve İzmir'de 4 arsayı bugün satıyor!

TOKİ İzmir Menderes Özdere'de bulunan otel nitelikli 3 arsayı ve İstanbul Şile Çayırbaşı'ndaki 1 arsayı bugün satıyor...

TOKİ İstanbul ve İzmir'de 4 arsayı yarın satışa çıkarıyor!

TOKİ İzmir Menderes Özdere'de otel nitelikli 3 arsayı ve İstanbul Şile Çayırbaşı'nda 1 arsayı yarın satışa çıkarıyor. 

TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ Başkanlığı açık satış duyurularını kurumsal internet sitesinde bulunan satışlar sayfasından ilan ediyor. Bu sayfa üzerinde hem açık satış ile satılan konutlar hemde açık artırma ile satışa çıkarılan konutların ilanları bulunuyor. Peki TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ 176 konut ile 155 iş yerini açık artırma ile satışa çıkardı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 176 konut ve 155 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa çıkardı.

TOKİ açık satış nedir? İşte satış ilanları!

TOKİ açık satış duyurularını sitesinde yer alan satışlar sayfasından açıklıyor. Açık satış duyurularında vatandaşlar konutları başvuru önceliğine göre değerlendiriliyor. İşte açık satışla ilgili merak edilen tüm bilgiler...

TOKİ açık satış yöntemi nedir ve nasıl ev alınır?

TOKİ açık satış yöntemi nedir? Açık satış yöntemi ile nasıl ev alınır? İşte açık satış yöntemi ile ilgili tüm detaylar...

TOKİ açık satış yöntemi nedir?

Ucuz konut üretim çalışmalarına devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 3 bin 20 konutun açık satış yöntemiyle satılacağını açıkladı. Peki TOKİ açık satış yöntemi nedir?

Avanos TOKİ’de 1 daire açık artırma usulü satışa sunulacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Avanos projesinde yer alan 1 adet konut açık artırma usulü satışa sunuldu.

Kuzey Cadde açık artırma 2018!

Kuzey Cadde açık artırma 2018 detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen ticari projede 50 cadde dükkanı açık artırma ile satışa çıkıyor. 

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Trios Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla bugün satışa sunuldu. 

Trios 2023 açık artırma ihalesi ne zaman?

Pulsar İnşaat imzasını taşıyan Trios 2023 projesi İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de hayata geçiriliyor. Peki Trios 2023 açık artırma ihalesi ne zaman yapılacak?

Emlak Konut'tan 522.7 milyonluk açık artırma!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde bulunan 54 adet gayrimenkulü KDV dahil 522 milyon 705 bin TL'den satışa çıkardı. açık artırma ihalesi 26 Nisan'da yapılacak...

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile satışta!

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Trıos Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla satışa çıkarılıyor.

Gayrimenkul sektörüne açık artırma sistemi geliyor!

İngiliz girişimci Tyla Angelis, İngiltere’deki “gayrimenkul sektöründe açık artırma” sistemini İstihale ile Türkiye’ye getirdi. Şirket 10 Mayıs'tan sonra gerçekleştireceği açık artırmada Ağaoğlu'nun bazı projeleri ve Innovia projesi yüzde 30 indirimli satacak.

TOKİ KuzeyKent'teki 250 konut bugün açık artırmayla satılıyor!

TOKİ KuzeyKent'te 250 konut açık artırma yöntemi ile bugün satışa sunuluyor. Kira öder gibi konut sahibi olma fırsatı sunulan projede yüzde 10-15-25 peşinat ile 96-108-120 ay vade imkanı sağlanıyor. 

toki açık artırma ihaleleri 2021 Haberi

toki açık artırma ihaleleri 2021

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı bugün satıyor. TOKİ tarafından satışa sunulan arsaların müzayedesi saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

İstanbul Arnavutköy Taşoluk'ta 25 bin 37,35 metrekare büyüklükteki konut ve ticaret alanı 73 milyon TL'den, Çatalca Nakkaş'ta 28 bin metrekare büyüklükteki tarımsal alan 9 milyon 800 bin TL'den, Silivri Çanta'da 26 bin 90 metrekare büyüklükteki konut alanı 5 milyon 478 bin 939 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 

Kocaeli Dilovası Çerkeşli'de 2 bin 651 metrekare büyüklükteki ticaret alanı 3 milyon 313 bin 925 TL'den, diğer bir ticaret alanı 1 milyon 556 bin 625 TL'den, Gebze Pelitli'de 2 bin 110 metrekare büyüklüğü olan sanayi alanı 2 milyon 638 bin 500 TL'den, ticaret alanı...