toki adana akkuyu 2020 kura sonucu isim listesi

toki adana akkuyu 2020 kura sonucu isim listesi

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Akkuyu projesindeki konutların kuraları yarın çekilecek.

TOKİ Adana Yüreğir kura çekimi ne zaman?

415 adet dairenin kuralı olarak satışa sunulduğu TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'nde başvurular soan erdi. Peki, TOKİ Adana Yüreğir kura çekimi ne zaman?

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi 2017 kurası ne zaman?

Toplamda 412 adet daireden meydana gelen TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi projesindeki daireler kuralı olarak satılıyor. Peki, TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi 2017 kurası ne zaman?

TOKİ Adana Seyhan başvuruları 2017!

TOKİ'nin Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap'ta yer alan 1 adet konut için başvurular yarın başlayacak. TOKİ Adana Seyhan başvuruları 2017...

TOKİ Adana Yüreğir kura çekimi!

412 adet dairenin kura ile satışa sunulacağı TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler için başvurular başladı. Peki, TOKİ Adana Yüreğir kura çekimi ne zaman?

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi başvuruları!

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında toplamda 412 adet konut bulunuyor. Peki, TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ Adana Yüreğir 412 konut kurası ne zaman?

Toplamda 412 adet daireden meydana gelen TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler kuralı olarak satılacak. Peki, TOKİ Adana Yüreğir 412 konut kurası ne zaman?

TOKİ Adana Yüreğir’de 412 konut son başvuru!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana Yüreğir İlçesi Kışla Mahallesi’nde oturuma hazır, 78’i 2+1 ve 334’ü ise 3+1 planında toplam 412 konutu kura yöntemi ile satışa çıkarıyor.

TOKİ, Adana Yüreğir'de 412 konut satacak!

TOKİ, Adana'nın Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi'nde oturuma hazır 412 konutu kura yöntemi ile satışa çıkarıyor.

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi kurası 2017!

412 adet daireden meydana gelen Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler kuralı olarak satılacak. İşte, TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi kurası 2017...

TOKİ Adana Yüreğir'de konut teslimleri başlayacak!

269 konutluk TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Yenileme Projesinde konut teslim dönemi devam ediyor.

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı!

Kentsel dönüşüm olarak inşa edilen projede toplamda 354 adet daire sahiplerini buldu. TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı...

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Evleri teslimleri yarın başlıyor!

Toplamda 354 adet konut kentsel dönüşüm olarak inşa edildi. TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Evleri teslim işlemleri yarın başlıyor...

TOKİ Adana Seyhan Barış Konutları başvuru!

TOKİ Adana Seyhan Barış Konutları başvuru işlemleri başladı ve 30 Aralık 2016 gününe kadar devam ediyor. Projede 34 adet daire satışta.

toki adana akkuyu 2020 kura sonucu isim listesi Haberi

toki adana akkuyu 2020 kura sonucu isim listesi

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üreten Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 2020 projelerinin kura çekimlerine de başladı.

Şehir Şehir yapılacak kura çekilişleri noter huzurunda gerçekleştirilecek ve internetten canlı olarak yayınlanacak.

TOKİ 100 bin konut projeleri kapsamında Adana Sarıçam'da da yeni konutlar yapılacak. TOKİ Adana Sarıçam projesinin kura çekimi bugün gerçekleştirilecek.

Sarıçam TOKİ 100 bin konut projesinde toplam 800 adet konut bulunuyor. Projede yer alan konutların 560 tanesi 2 oda 1 salon, 240 tanesi 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Adana Sarıçam Akkuyu TOKİ projesi için kura heyecanı şimdiden başladı.

Hak sahiplerinin yarın belli olacağı Sarıçam 100 bin konut projesindeki 2+1 dairelerin brüt alanı 75 metrekare ile...