TOKİ Afyonkarahisar Zafer engelli projesi

TOKİ Afyonkarahisar Zafer engelli projesi

TOKİ Afyonkarahisar Zafer Mahallesi engelli projesi için başvurular bugün itibariyle başlıyor. Projede 33 adet konut bulunuyor.

TOKİ Bergama Zafer 17 Temmuz kura sonucu öğrenme!

TOKİ Bergama Zafer 17 Temmuz kura sonucu öğrenme ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 175 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Selçuk Zafer kura çekimi sonuçları öğrenme!

TOKİ Selçuk Zafer kura çekimi sonuçları öğrenme ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri mevcut.

TOKİ Afyonkarahisar Dinar'da teslimler yıl sonunda!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesinde yapımı süren TOKİ konutlarının yıl sonunda teslim edileceğini söyledi.

TOKİ Afyonkarahisar 750 konut kurası çekildi!

TOKİ Afyonkarahisar'da inşa edeceği 750 konutun hak sahiplerini, kurayla belirledi. Tınaztepe Spor Salonu'nda gerçekleşen kuraya, çok sayıda vatandaş katıldı...

TOKİ Afyonkarahisar Küçükçobanlı kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Küçükçobanlı projesinde yer alan konutların kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Afyonkarahisar İscehisar başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar İscehisar projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Afyonkarahisar Sinanpaşa başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Sinanpaşa projesinde yer alan 42 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Afyonkarahisar Dinar Suçıkan başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Dinar Suçıkan projesi için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Afyonkarahisar Küçükçobanlı 2019 projesi 19 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı 2019 ödeme planı nasıl? Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı 2019 başvuru şartları nedir? İşte Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı 2019 projesi 19 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ İzmir Bergama 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ İzmir Bergama 2019 projesi nerede? TOKİ Bergama Zafer Mahallesi 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Bergama Zafer Mahallesi 2019 kura çekilişi ne zaman? TOKİ Bergama Zafer Mahallesi 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ İzmir Bergama 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

10 soruda TOKİ Afyonkarahisar 50 bin konut kampanyası!

TOKİ Afyonkarahisar 50 bin konut kampanyasında kaç daire var? TOKİ 50 bin konut Afyonkarahisar fiyatları ne kadar? TOKİ Afyonkarahisar 50 bin konut başvuruları ne zaman bitecek? İşte 10 soruda TOKİ Afyonkarahisar 50 bin konut kampanyası ile ilgili merak edilenler...

TOKİ Afyonkarahisar Bayat orta gelir başvuru tarihleri!

TOKİ Afyonkarahisar Bayat orta gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 42 adet konut bulunuyor.

TOKİ Afyonkarahisar Bayat alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Bayat alt gelir grubu projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Afyonkarahisar Zafer engelli projesi

TOKİ Afyonkarahisar Zafer engelli projesi TOKİ Afyonkarahisar Zafer engelli projesi

Toplu Konut İdaresi Afyonkarahisar Zafer Mahallesi projesinde yer alan 33 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

Engellilere özel olarak satışa sunulan projede 2 oda 1 salon daireler bulunuyor. Kuralı satış yöntemiyle satışa çıkacak olan TOKİ Zafer Mahallesi projesi için başvurular 9 Şubat 2018 tarihine kadar kabul edilecek.

TOKİ Zafer Mahallesi Engelli projesinin kura çekilişi 21 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Projeden 180 ay vade imkanıyla konut sahibi olunabiliyor.

Projede yer alan konutların brüt alanı 73,48 metrekare, net alanı ise 58,79 metrekare olarak tasarlandı. 

TOKİ Zafer Mahallesi projesinde yer alan konutların fiyatları 114 bin 976 TL ile 132 bin 249 TL arasında değişiyor. Projeden yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

En düşük peşinat bedelinin 13 bin 797 TL, en yüksek peşinat bedelinin ise 15 bin...