27 / 03 / 2023

toki dar gelirliler için konut

toki dar gelirliler için konut

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 1.309 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

Simitte şok zam! O şehirde simidin fiyatı kaç para oldu?

Enflasyonla birlikte fiyatları sürekli değişen ürünler nedeniyle vatandaşın morali git gide bozuluyor. Özellikle dar gelirliler artık bütçesine uygun hemen hiç bir ürünü gönül rahatlığıyla alamaz hale geldi. İşte vatandaşın belini büken bu fiyat artışlarıyla ilgili son haber simitten geldi.

Emekliye o bankadan 7 bin TL! Geri ödemesi aylık 213 TL!

Kredi çekmek isteyen dar gelirliler ve emekliler için bankaların kampanyaları 6.000 TL’den başlıyor. QNB Finansbank'tan 7.682 TL maliyetli kredinin geri ödemesi aylık 213 TL’ye, Akbank'tan çekilen 8.000 TL kredinin ödemesi 222 TL'ye geliyor geliyor.

TOKİ Erzincan projesi için düğmeye bastı! 214 konutluk yeni projesi kaçırmayın!

Dar gelirliler için konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzincan'da tam 214 yeni konut inşa edecek.

Düşük faizli konut kredisi için geri sayım başladı! 

Dar gelirliler için çıkarılan 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesinden sonra şimdi de orta gelirlilerin konut sahibi olabilmesi adına kredi kampanyası için geri sayım başladı...

TOKİ'den Niğde'ye 120 konutluk yeni proje müjdesi!

Dar gelirliler için 250 bin yeni konut hayata geçirecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Niğde projesi için start verdi. TOKİ'nin Niğde projesinde 120 konut yer alacak.

12 ay boyunca hesaplara 1.250 TL yatacak! Ödemeler peş peşe yapılacak! Tarihi sakın kaçırmayın!

Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nün dar gelirliler için yürüttüğü Aile Destek Programı kapsamında ödenecek kasım ayı paralarının tarihi merak konusu oldu. Peki Aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? İşte detaylar...

TOKİ'den Ankara'ya 212 konutluk yeni proje geliyor! Sakın kaçırmayın!

Dar gelirliler için 250 bin yeni konut müjdesi veren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, başkent Ankara'da da 212 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Ardahan'da 341 yeni konut inşa edecek!

Dar gelirliler tarafından merakla beklenen sosyal konut hamlesini geçtiğimiz ay açıklayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ardahan'da da 384 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Ordu projesi için düğmeye bastı! Gölköy'e tam 170 yeni konut geliyor!

Dar gelirliler için 250 bin yeni konut müjdesi veren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ordu Gölköy projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek. 

TOKİ'den Kahramanmaraş'a 697 yeni konut geliyor! 

Dar gelirliler için toplamda 250 bin yeni konut hayata geçirecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kahramanmaraş'ta da 697 konut inşa edecek. 

TOKİ Manisa projesiyle 366 yeni konut geliyor! Sakın kaçırmayın!

Dar gelirliler için 250 bin yeni konutun müjdesini veren Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Üsküdar Özevim Sitesi'ni TOKİ dönüştürecek! 293 yeni konut geliyor!

Dar gelirliler için yeni konut projelerine hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Üsküdar Özevim Sitesi kentsel dönüşüm projesi için düğmeye bastı. İşte detaylar...

TOKİ Sancaktepe Gurbetçi Evleri'nde son durum ne?

Dar gelirliler için 250 bin yeni konut müjdesi veren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın gurbetçi projesinde son durum ne? İşte TOKİ Gurbetçi Evleri'nde son durum ne...

toki dar gelirliler için konut Haberi

toki dar gelirliler için konut

Dar ve orta gelirli aileleri düşük peşinat ve taksitlerle konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni konut projeleri için düğmeye bastı.

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen  TOKİ  bu hafta içerisinde 1.309 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

1- Karaman 142 konut
Karaman İli Merkez İlçesi Akçaşehir Beldesi 142 Konut , 2 Dükkanlı Ticaret, 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi 23 Kasım 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

2-Karaman 265 konut
Karaman İli Merkez İlçesi Bölükyazı Köyü 265 Adet Konut ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Kasım 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

3-Aksaray 165 konut
Aksaray İli, Güzelyurt İlçesi, Güzelyurt Mahallesi,...