17 / 08 / 2022

toki eyyüpnebi son başvuru tarihi

toki eyyüpnebi son başvuru tarihi

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi projesinde yer alan 83 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ'den Trabzonlulara son dakika müjdesi! Başvurular bugün başladı! Sakın kaçırmayın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Çaykara projesi için başvuru dönemini bugün itibariyle başlattı. Proje için son başvuru tarihi 29 Haziran 2022 olarak belirlendi. 

TOKİ Trabzon Çaykara son başvuru tarihi ne zaman?

TOKİ Trabzon Çaykara son başvuru tarihi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Trabzon Çaykara son başvuru tarihi ne zaman? İşte TOKİ Çaykara projesi detayları...

TOKİ Kars Merkez son başvuru tarihi 2022!

TOKİ Kars Merkez son başvuru tarihi 2022 haberimizde yer alıyor. Projede 47 adet konuta yer veriliyor.

TOKİ Zonguldak Çaycuma son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Zonguldak Çaycuma projesinde yer alan 20 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021!

TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021 ne zaman? İşte detaylar...

Erzincan Kemaliye TOKİ alt gelir son başvuru tarihi!

Erzincan Kemaliye TOKİ alt gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte Erzincan Kemaliye TOKİ alt gelir son başvuru tarihi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Kilis TOKİ konutlarında son aşamaya gelindi! 

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, TOKİ tarafından kentte devam eden konut inşaatında çalışmaların son aşamaya geldiğini açıkladı.

Bergama TOKİ konutlarında son durum ne?

TOKİ'nin İzmir Bergama ilçesindeki konut inşası hızla devam ediyor. Konut inşaat alanını inceleyen Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Evlerimizi bir an önce bitirip hak sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi!

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi ve proje detayları..

TOKİ Denizli Bekilli son başvuru tarihi 2020!

TOKİ Denizli Bekilli son başvuru tarihi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli Bekilli son başvuru tarihi 2020 ve proje detayları...

Şanlıurfa'daki Eyyüpnebi Külliyesi inşaatında sona gelindi!

Peygamberler Şehri Şanlıurfa'ya yakışır projeleri birer birer inşa eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyüpnebi Külliyesi'nin inşaatını da tamamlıyor.

TOKİ Ankara Kuzeykent son başvuru tarihi 2020!

TOKİ Ankara Kuzeykent son başvuru tarihi 2020 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konut sayısı 52.

TOKİ Afyonkarahisar Dinar son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Dinar projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

toki eyyüpnebi son başvuru tarihi Haberi

toki eyyüpnebi son başvuru tarihi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi projesi bugün itibariyle satışa çıkıyor.

Son başvuru tarihinin 31 Aralık 2018 olarak belirlendiği TOKİ Eyyüpnabi projesinde toplam 83 adet konut bulunuyor.

3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi'de en düşük konut bedeli 153 bin 390 TL olarak belirlendi.

10 bin TL ve 15 bin TL peşinatla daire sahibi olunabilen TOKİ Viranşehir projesinden 601,63 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. 

Vade süresinin 180 ay ve 240 ay olarak belirlendiği projedeki konutların brüt alanı 121,88 metrekare net alanı ise 104,25...