toki kavaklı son başvuru tarihi 2020

toki kavaklı son başvuru tarihi 2020

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir projesi için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

Orhangazi TOKİ konutlarında son durum ne?

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde inşa edilen 292 konutun yapımı tamamalandı. Konutların hak sahipleri evlerine kavuşacakları günü bekliyor. 

Bergama TOKİ konutlarında son durum ne?

TOKİ'nin İzmir Bergama ilçesindeki konut inşası hızla devam ediyor. Konut inşaat alanını inceleyen Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Evlerimizi bir an önce bitirip hak sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Kira öder gibi ev sahibi olma şartları neler?

Ev almak isteyenlere büyük fırsatlar sunan  TOKİ  yatırımlarına son sürat devam ediyor.  Peki kira öder gibi ev sahibi olma şartları neler? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi!

TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi ve Kavaklı TOKİ proje detayları 2020...

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi!

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi ve proje detayları..

Dinar TOKİ 2020 son başvuru tarihi!

Dinar TOKİ 2020 son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte Dinar TOKİ 2020 son başvuru tarihi ve proje detayları....

TOKİ'den ev almak için gerekli başvuru şartları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından son 10 yıl içerisinde 538 bin adet konut yapılırken, 82 bin konutun inşaatı ise devam ediyor. Peki TOKİ’den nasıl ev sahibi olunur? TOKİ başvuruları nasıl yapılır? İşte TOKİ’den ev almak için gerekli başvuru şartları…

Payas TOKİ 2019 son başvuru tarihi!

Payas TOKİ 2019 son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Başakşehir Kayaşehir TOKİ 2019 son başvuru tarihi!

Başakşehir Kayaşehir TOKİ 2019 son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 17 adet konut bulunuyor.

TOKİ'den Ekim ayı fırsatı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), her yıl dar gelirli aileler öncelikli olmak üzere yaptığı uygun fiyatlı konutlarla vatandaşlara ev sahibi olma imkanı veriyor. TOKİ tarafından son olarak 16 ilde 130 iş yeri ile 20 ilde 91 konut, açık artırma yöntemiyle satışa sunuldu...

TOKİ'nin son on yıllık faaliyetleri meclis gündeminde!

TOKİ'nin son on yıllık faaliyetleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Karaca, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankara TOKİ 2019 son başvuru tarihi!

Ankara TOKİ 2019 son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor.

Medrese TOKİ 2019 son başvuru tarihi!

Medrese TOKİ 2019 son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

toki kavaklı son başvuru tarihi 2020 Haberi

toki kavaklı son başvuru tarihi 2020

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

TOKİ Kavaklı alt gelir projesinde 2 oda 1 salon 13 adet konut yer alıyor. Proje için başvuru dönemi 19 Ekim tarihinde başladı.

Son başvuru tarihinin yarın olarak belirlendiği Kavaklı alt gelir TOKi projesi için başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla kabul ediliyor.

Kura çekiminin 6 Kasım 2020 tarihinde yapılacağı TOKİ Kırklareli Kavaklı 2020 projesinden yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Kavaklı alt gelir projesinde en düşük konut bedeli 139 bin 149 TL, en yüksek konut bedeli 156 bin 210 TL olarak belirlendi.

Peşinat bedellerinin 16 bin 497 TL ile 31 bin 242 TL arasında değiştiği Kavaklı alt gelir...