TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva Mahallesi alt gelir grubu projesinde yer alan 460 konut satışa çıktı. Projedeki konutlar kurasız olarak satılacak.

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları başladı!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva Mahallesi alt gelir grubu projesinde yer alan 460 konut satışa çıktı. Projedeki konutlar kurasız olarak satılacak.

TOKİ Kırıkkale Yenimahalle başvuruları başlıyor!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle projesinde yer alan 327 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırıkkale Merkez başvuruları başladı!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle Kentsel Dönüşüm projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Kırıkkale Yenimahalle 1. Etap'ın son başvuru günü bugün!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle 1. Etap 2.Kısım'da yer alan konutlar için başvurular bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Kırıkkale Yenimahalle 1. Etap kurası ne zaman?

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle 1. Etap 2.Kısım 387 Konut Projesi kapsamında yer alan 387 konut kura ile satışa çıkarılıyor. Peki, TOKİ Kırıkkale Yenimahalle 1. Etap kurası ne zaman?

TOKİ Kırıkkale Yuva Mahallesi 927 konut ihalesi 29 Kasım'da!

TOKİ Kırıkkale İli Merkez İlçesi Yuva Mahallesi'nde 927 adet yeni konut inşa edecek. TOKİ Kırıkkale Yuva Mahallesi 927 konut ihalesi 29 Kasım'da yapılacak. 

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle 1. Etap başvuruları başlıyor!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle 1. Etap 2.Kısım 387 Konut Projesi kapsamındaki daireler için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırıkkale Yuva Mahallesi'nde 927 konut hayata geçiriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kırıkkale İli Merkez İlçesi Yuva Mahallesi'nde 927 adet yeni konut inşa edecek.

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle Konutları kura sonuçları!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle Konutları kura sonuçları 5 Haziran 2014 tarihinde (bugün) belli oldu. TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle Konutları'nda fiyatlar 79 bin 365 liradan başlıyor...

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle kura! 5 Haziran 2014!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırıkkale Merkez – Yenimahalle Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 42 adet konut satışa sunuldu. TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle kuraları 5 Haziran 2014 tarihinde yarın çekilecek...

TOKİ Kırıkkale Yenimahalle kuraları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırıkkale Merkez – Yenimahalle Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 42 adet konut satışa sunuldu. TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle kura çekilişi 5 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşecek...

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle'de 42 konut satışa sunuluyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırıkkale Merkez – Yenimahalle Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 42 adet konut satışa sunulacak. TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle'de konut fiyatları 79 bin 365 liradan başlıyor...

Kırıkkale Yenimahalle TOKİ Konutları teslim ediliyor!

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle Konutları'nın teslimleri dün başladı. Konut alıcıları kendilerine bildirilen günde ve saatte kendi imkanları ile Şantiyeye ulaşacaklar, Konut teslim işlemlerine ise saat 09:00'da başlanacak..

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvuruları

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva Mahallesi alt gelir grubu projesinde 460 adet konuta yer veriliyor.

TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva Mahallesi projesi için başvuru dönemi başladı. Proje için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020 olarak belirlendi.

Açık satış yöntemiyle kurasız olarak satışa sunulan TOKİ Kırıkkale Merkez Yuva alt gelir başvurular Halk Bankası aracılığıyla kabul ediliyor.

TOKİ Kırıkkale Yuva 2020 projesinde en düşük konut bedeli 109 bin 374 TL, en yüksek konut bedeli 147 bin 203 TL olarak belirlendi.

Yüzde 12 peşinatla ev sahibi olunabilen proje için ödenecek peşinat tutarları 13 bin 124 TL'den başlıyor, 17 bin 664 TL'ye kadar yükseliyor. Proje için 180 ay vade sağlanıyor.

TOKİ Kırıkkale Yuva alt gelir 2020 projesi için ödenecek en düşük taksit bedeli 534,72 TL, en yüksek aylık taksit bedeli...