toki Kırklareli Kavaklı projesi

toki Kırklareli Kavaklı projesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan 29 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ'den Kırklareli'ye 204 yeni konut!

Kırklareli İli, Pınarhisar İlçesi Camikebir Mahallesi 204 Konut, 1 Adet 24 Derslikli Ortaokul, Cami ve 24 Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi" (e-ihale) ihalesi 14 Aralık 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi!

TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kavaklı orta gelir son başvuru tarihi ve Kavaklı TOKİ proje detayları 2020...

TOKİ Kırklareli Kavaklı orta gelir başvuruları yarın sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli orta gelir projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi!

Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. İşte Kavaklı TOKİ alt gelir son başvuru tarihi ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir başvuruları yarın sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir projesi için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

TOKİ Kırklareli Pehlivanköy son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Pehlivanköy projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona erecek...

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları!

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonuçları öğrenme detayları ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020!

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir kura sonucu 06.11.2020 ve proje detayları..

TOKİ Kırklareli Kavaklı orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün başladı.

TOKİ Kırklareli Kavaklı alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı alt gelir grubu projesinde yer alan 13 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Kırklareli Pehlivanköy başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Pehlivanköy projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Kırklareli Kavaklı başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan 29 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Kırklareli Pehlivanköy 2020 başvuruları yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi projesi yarın satışa çıkıyor.

toki Kırklareli Kavaklı projesi

toki Kırklareli Kavaklı projesi toki Kırklareli Kavaklı projesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Kavaklı projesinde toplam 29 adet konut bulunuyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı 2020 projesinde alt gelir grubunda 13 adet 2+1, orta gelir grubunda ise 16 adet 3+1 konut yer alıyor. 

Kuraların 6 Kasım 2020 tarihinde çekileceği Kırklareli Kavaklı TOKİ için son başvuru tarihi 30 Ekim 2020 olarak belirlendi. Proje için başvurular Ziraat Bankası Temerküz Şube aracılığıyla kabul ediliyor.

TOKİ Kırklareli Kavaklı projesinde yer alan konutlar için en düşük bedel 139 bin 149 TL, en yüksek bedel 156 bin 210 TL olarak belirlendi.

Yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen proje için ödenecek taksit tutarları 463,83 TL'den başlıyor, 763,69 TL'ye kadar yükseliyor.

TOKİ Kırklareli projesindeki konutlar için ödenecek en düşük peşinat bedeli 16 bin 697 TL, en yüksek...