04 / 07 / 2022

toki konya başvuru tarihleri ve şartları 2022

toki konya başvuru tarihleri ve şartları 2022

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan 6 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı. 

TOKİ Konya Cihanbeyli başvuruları başladı mı? TOKİ Cihanbeyli fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Konya başvuru detayları!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Cihanbeyli projesinde yer alan konutların başvuruları başladı mı? TOKİ Cihanbeyli fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Konya başvuru detayları...

TOKİ Konya başvuruları için tarih belli oldu! Taksit bedellerine inanamayacaksınız!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Akören 3. Etap için başvuru tarihleri belli oldu. İşte detaylar...

TOKİ Konya için başvuru tarihi belli oldu! 70 bin lira peşinatla 2+1 ve 3+1 ucuz konut fırsatı!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Cihanbeyli Konutları için başvuru tarihini açıkladı.  İşte TOKİ Konya başvuru tarihleri ve proje detayları...

Konya Ilgın TOKİ 2017 başvuru tarihleri!

Toplamda 209 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Konya Ilgın projesinde başvurular henüz başlamadı. İşte, Konya Ilgın TOKİ 2017 başvuru tarihleri...

Konya Hüyük TOKİ son başvuru tarihi!

Konya Hüyük TOKİ son başvuru tarihi 30 Eylül olarak belirlendi. Projede ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru!

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru işlemleri 25 Temmuz'da başladı ve devam ediyor. Ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Konya Yalıhüyük TOKİ son başvuru!

Toplam 129 adet daire satışta olduğu projede fiyatlar 97 bin TL'den başlıyor. İşte Konya Yalıhüyük TOKİ son başvuru...

Konya Yalıhüyük TOKİ Konutları başvuru!

Konya Yalıhüyük TOKİ Konutları başvuru işlemleri 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam ediyor. Projede 129 adet daire bulunuyor.

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru işlemleri!

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru işlemleri başladı ve devam ediyor. Projede taksitler 299 liradan başlıyor.

Konya Ilgın TOKİ son başvuru tarihi 2016!

609 adet daireden meydana gelen Konya Ilgın TOKİ projesinde başvuru dönemi bugün başladı. İşte, Konya Ilgın TOKİ son başvuru tarihi 2016...

Emekli Çanakkale TOKi Evleri başvuru bedeli ne kadar?

Toplamda 160 adet dairenin emeklilere özel satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor. Peki Emekli Çanakkale TOKi Evleri başvuru bedeli ne kadar?

Ilgın Konya TOKİ Evleri başvuru tarihleri!

Ilgın Konya TOKİ Evleri başvuru tarihleri 11 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Fiyatların 91 bin 170 TL'den başladığı proje 609 konut kura çekilişiyle satışta.

Konya Ilgın TOKİ Konutları başvuru işlem yeri!

Konya Ilgın TOKİ Konutları başvuru işlem yeri Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubelerince kabul edilecek. Ev fiyatlarının 91 bin 170 TL'den başlangıç gösteriyor.

toki konya başvuru tarihleri ve şartları 2022 Haberi

toki konya başvuru tarihleri ve şartları 2022

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde 6 adet konut yer alıyor. Projedeki konutlar için başvurular bugün itibariyle başladı.

Son başvuru tarihinin 28 Ocak 2022 olarak belirlendiği Konya Altınekin TOKİ projesi kuralı olarak satışa çıkarıldı. Projedeki konutların kura çekilişi 9 Şubat tarihinde çekilecek.

Başvuruların Ziraat Bankası aracılığıyla alındığı TOKİ Konya Altınekin projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor.

Altınekin TOKİ projesinde en düşük konut bedeli 181 bin 573 lira, en yüksek konut bedeli 258 bin 394 bin lira olarak belirlendi. Projeden yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 

TOKİ Konya Altınekin projesi için ödenecek peşinat bedelleri 18 bin 157 lira ile 25 bin 839 lira arasında değişiyor. Projeden 180 ay vadeyle konut sahibi...