TOKİ Konya Taşkent 2016 kurası

TOKİ Konya Taşkent 2016 kurası

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen Konya Taşkent Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 20 adet konut Kura Yöntemi ile satışa sunuldu.

TOKİ Konya Taşkent 2. Etap ihalesi yarın!

Konya İli Taşkent İlçesi 2. Etap 142 Adet Konut 1’er Adet Ticaret Merkezi, Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Konya Taşkent 2. Etap 142 konut ihalesi 8 Ocak'ta!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdarsi Başkanlığı Konya Taşkent 2. Etap 142 Adet Konut 1’er Adet Ticaret Merkezi, Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini 8 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Konya Taşkent başvuruları 10 Mayıs'ta sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Taşkent projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 olarak belirlendi.

TOKİ Konya Taşkent sözleşmeleri için son gün bugün!

TOKİ Konya Taşkent sözleşmeleri için son gün olarak belirlendi. Projede yer alan 20 adet konutun kura çekilişi 17 Aralık tarihinde gerçekleşmişti.

TOKİ Konya Taşkent sözleşme dönemi başladı!

Konya Taşkent Projesi kapsamındaki 20 adet konutun yapılan kura çekilişi sonrası sözleşme imzalama işlemleri 22-25 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Taşkent sözleşme tarihleri!

TOKİ Konya Taşkent sözleşme tarihleri 21 Kasım-25 Kasım olarak belirlendi. Başvuru döneminin sona erdiği TOKİ Konya Taşkent projesinde kura çekilişi 17 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşti.

TOKİ Konya Taşkent konut teslim dönemi sona erdi!

108 adet konuttan meydana gelen TOKİ Konya Taşkent konut teslim dönemi sona erdi. Projede 96 konut 2+1 planında, 12 konut ise 3+1 planında inşa edildi.

TOKİ Konya Taşkent kura sonucu!

20 adet konutun kuralı olarak satışa sunulduğu TOKİ Konya Taşkent projesinde kuralar çekildi. TOKİ Konya Taşkent kura sonucu açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Konya Taşkent kurası bugün!

Konya Taşkent Toplu Konut Uygulaması kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 20 adet konut kuralı olarak satılıyor. TOKİ Konya Taşkent kurası bugün yapılacak.

Konya Taşkent TOKİ'de konut teslimleri bugün başlıyor!

Konya Taşkent Projesi kapsamında inşa ettirilmekte olan ve Konya Taşkent Belediyesi aracılığı ile konut alıcısı temin edilen 108 adet konutun teslim işlemleri bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Konya Taşkent kurası yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Konya Taşkent Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 20 adet konut kuralı olarak satışa sunuldu. TOKİ Konya Taşkent kurası yarın yapılacak.

TOKİ Konya Taşkent kura sonuçları 2016 açıklandı mı?

TOKİ Konya Taşkent kura sonuçları 2016 açıklandı mı? TOKİ Konya Taşkent kura sonuçları 2016 henüz açıklanmadı. Proje kapsamındaki 20 konutun kura sonucu açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Konya Taşkent 2016 kura!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen Konya Taşkent Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 20 adet konut Kura Yöntemi ile satışa sunuldu.

TOKİ Konya Taşkent 2016 kurası

TOKİ Konya Taşkent 2016 kurası TOKİ Konya Taşkent 2016 kurası

Başvuru döneminin sona erdiği TOKİ Konya Taşkent projesinde kura çekimi için geri sayım başladıTOKİ Konya Taşkent  projesindeki 20 adet konut kuralı olarak satışa çıkarıldı. 


TOKİ Konya Taşkent 2016 kura!

TOKİ Konya Taşkent projesindeki dairelerin fiyatları 94 bin 565 TL ile 145 bin 830 TL aralığında değişiklik gösteriyor.  Projede “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; 17 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.


Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup, aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecek. Konut sayısının yüzde 50’si kadar yedek alıcı belirlenecek. 


Kurada asil ve yedek olamayanların başvuru bedelleri 21 Kasım 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Taşkent Şubesinin belirleyeceği program doğrultusunda iade

edilecek. 


Satış duyurusu için