toki şehirlerde arsa satışı

toki şehirlerde arsa satışı

Başbakanlığa bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 15 ayrı ilde toplam 602 adet arsa ile 74 adet konut ve işyerini açık artırma ile satacak. En küçüğü 1.5 metrekare en büyüğü ise 591 dönüm olan arsaların toplam muhammen bedeli 253 bin YTL'yi buluyor

TOKİ arsa kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'nin tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için uyguladığı yüzde 10 indirim kampanyası yarın sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'nin tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için hayata geçirdiği yüzde 10 indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için hayata geçirdiği yüzde 10 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için başlattığı yüzde 10 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyasında son 7 gün!

TOKİ tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için başlatılan indirim kampanyasında son başvuru tarihi 27 Ekim olarak belirlendi. 

TOKİ arsa kampanyası 10 gün sonra sona eriyor! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcılarına yönelik gerçekleştirilen indirim kampanyasına başvurular 10 gün sonra sona eriyor. 

TOKİ'den arsa alanlara yüzde 10 indirim müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcılarına yönelik gerçekleştirilen indirim kampanyası başladı.

Arsa fiyatları en çok hangi şehirlerde arttı?

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa tarafından açıklanan verilere göre, Türkiye'de konut imarlı arsa fiyatları ortalama yüzde 60, arazi fiyatları da yüzde 120 arttı. Peki arsa fiyatları en çok hangi kentlerde arttı?

TOKİ'den 19 kentte 444 arsa satışı! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 19 kentte 444 arsa satışı yapacak. 

Emlak Konut GYO, TOKİ'den arsa aldı!

Emlak Konut GYO, T.C. Çevre Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı mülkiyet ve tasarrufunda olan muhtelif gayrimenkulleri 1 milyar 69 milyon 452 bin 970 TL'ye satın aldı. 

İdealist GYO, TOKİ'nin arsa müzayedesine katılacak!

İdealist GYO, TOKİ'nin 3 ilde 278 muhtelif satılık arsa ve 2 kiralık taşınmazın vadeli açık artırma ihalesine katılacak. 

Kovid-19'la arsa fiyatları katlandı!

Pandemi döneminde büyük şehirlerde, birikimiyle arsa yatırımı yapan oturacağı evi kendisi inşa ettirmek isteyenlerin artması; arsa ve arazi fiyatlarını rekora götürdü. Peki fiyatlar nasıl değişti? İşte detaylar...

Yeni yatırım trendi arsa!

Koronavirüs nedeniyle uzaktan çalışma sisteminin hayatımıza girmesiyle birlikte kalabalık şehirlerde yaşamak istemeyen vatandaşlar büyük şehirlere yakın arsalara yöneldi. Bu durum arsa satışlarının artmasına neden oldu. 

toki şehirlerde arsa satışı Haberi

toki şehirlerde arsa satışı

İstanbul'da 27 Eylül Perşembe günü saat 12.00'de Eskidji Gayrimenkul'un İstanbul Yenibosna'daki merkezinde yapılacak açık artırmada arsaların muhammen bedelleri 70 YTL'den başlıyor, 39 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Satışa sunulan en pahalı arsa İzmir Mavişehir'de bulunan 32 dönüm büyüklüğündeki ticaret ve konut imarı izni bulunan gayrimenkul olacak. İstanbul, İzmir, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Samsun, Karaman, Van, Mersin, Elazığ, Yalova, Adıyaman, Kocaeli, Antalya ve Bursa'da bulunan gayrimenkullere ilişkin açık artırma Ankara'da TOKİ Salonu, İzmir ve Gaziantep'te Eskidji Bölge Ortaklığı, Diyarbakır'da Dedeman Oteli'nden de naklen izlenebilecek.

İstanbul ve İzmir'deki arsaların son dönemde toplu konut konusunda yeni alanların oluşturulduğu Halkalı, Mavişehir, Bahçeşehir gibi bölgelerde olması nedeniyle ilgi görmesi bekleniyor. Ancak...