toki trabzon yıldızlı konutları başvuru dönemi

toki trabzon yıldızlı konutları başvuru dönemi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 1 adet konut için başvurular 14 Ocak 2013 tarihinde başladı...

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuru tarihleri!

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. 1 adet dairenin yer aldığı projede 3 oda 1 salon şeklinde daireler bulunuyor.

TOKİ Trabzon Araklı 283 konut ihalesi 16 Kasım'da!

TOKİ Trabzon Araklı 283 adet konut ve 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 16 Kasım 2015 tarihinde saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Trabzon Zağnos Konutları başvuruları!

TOKİ Trabzon Zağnos Konutları başvuruları için son gün 30 Eylül. Yüzde 10 peşinatta, kalan bedel için 96 ay vade uygulanan projede 45 adet daire açık satışa sunuluyor.

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 1. Etap Evleri fiyatları!

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 1. Etap Evleri fiyatları dairelerin büyüklüklerine göre değişiyor. Projede 4 bin TL peşin ödemelerde, kalan bedel için 180 ay vade uygulanıyor.

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 1. Etap 4 adet konut başvurusu 28 Eylül'de başlayacak!

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 1. Etap 4 adet konut başvurusu 28 Eylül'de başlayacak. Ödeme planı kapsamında 180 ay vade uygulanan projede dairelerin büyüklükleri minimum 87,86 metrekareden oluşuyor.

TOKİ Trabzon Beşikdüzü hizmet ve teknik danışmanlık alımı işi ihalesi bugün!

TOKİ Trabzon Beşikdüzü kentsel dönüşüm ve gelişim projesi haksahipliği tespit değerleme, kentsel tasarım, mimari proje, modelleme, fizibilite, uzlaşma görüşmeleri hizmet ve teknik danışmanlık alımı işi ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2.Etap 183 adet konut inşaatı ihalesi bugün!

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2.Etap 183 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaat ihalesi bugün!

TOKİ Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ikmal inşaatı işi yapım işi ihalesi 3 Ağustos 2015 tarihinde yapılacak. İhale bugün saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Trabzon Beşikdüzü'nde hizmet alım işi ihalesi bugün!

TOKİ Trabzon ili Beşikdüzü kentsel dönüşüm ve gelişim projesi haksahipliği tespit değerleme, kentsel tasarım, mimari proje, modelleme, fizibilite, uzlaşma görüşmeleri hizmet alımı işi yapacak.

TOKİ Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaat ihalesi 3 Ağustos'ta!

TOKİ Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ikmal inşaatı işi yapım işi ihalesi 3 Ağustos'ta saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Trabzon Araklı ve Dernekpazarı'nda toplam 146 konut yaptırıyor!

TOKİ Trabzon Araklı ilçesinde 118 adet konut, Dernekpazarı ilçesi Zincirlitaş Köyü Merkez Mahallesi 28 adet afet konutları ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptıracak.

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları bugün başladı!

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları bugün başladı.30 eylül 2015 tarihine kadar başvuruların devam edeceği TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı 1 konut açık satışa sunuluyor.

TOKİ Trabzon Akçaabat Sarıtaş başvuruları bugün başladı!

TOKİ Trabzon Akçaabat Sarıtaş başvuruları bugün başladı. 30 Eylül 2015 tarihine kadar başvuruların devam edeceği TOKİ Trabzon Akçaabat Evleri'nde 7 konut satışa sunuluyor.

toki trabzon yıldızlı konutları başvuru dönemi

toki trabzon yıldızlı konutları başvuru dönemi toki trabzon yıldızlı konutları başvuru dönemi

TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan 1 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 14 Ocak 2013 tarihinde başladı. Başvuru dönemi 29 Mart 2013 tarihinde sona eriyor.


TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan konutun alanı; 134,74 metrekare olarak tasarlandı. Dairenin fiyatı 81 bin 896 TL. Yüzde 10 ve 15 peşinat verilen konut için 96 ay, 108 ay ve 144 ay vade imkanı sağlanıyor. Konutun başlangıç taksiti en düşük 427 TL, en yüksek 768 TL olarak belirlendi.


Detaylı bilgi için