toki yeni konut projeleri 2020

toki yeni konut projeleri 2020

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi planlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 2 bin 343 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 5 bin 497 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Temmuz ayında 5 bin 497 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 3 bin 749 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den başkent Ankara'ya 212 yeni konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Güdül'de 212 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Isparta'ya 1002 yeni konut müjdesi!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kayseri Melikgazi projesinin ihalesini 15 Mart tarihinde gerçekleştirecek.

TOKi'den İstanbul'a 2 bin 58 yeni konut müjdesi!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ, İstanbul'daki 5 yeni projesi için düğmeye bastı.

TOKİ'den İstanbul'un o ilçesine 277 yeni konut!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Esenler Oruçreis projesi için düğmeye bastı...

TOKİ'den Eskişehir Beylikova'ya 189 yeni konut!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Eskişehir Beylikova'da 189 yeni konut hayata geçirecek.

TOKİ'den Kütahya İnköy'e 454 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kütahya İnköy'de 454 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Bursa Yenişehir'e 210 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa'nın Yenişehir ilçesinde 210 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den İstanbul'a 1588 yeni konut müjdesi!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ, 3 yeni proje için düğmeye bastı...

TOKİ'yle yeni konut rezervleri artırılacak!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'nin deprem bölgesinde olduğunu belirtti. Kaya, bütün tedbirleri buna göre alacaklarını, TOKİ'yle yeni konut rezervlerini artıracaklarını açıkladı.

Son 18 yılda TOKİ vasıtasıyla 900 bin yeni konut ürettik!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Son 18 yılda TOKİ vasıtasıyla 900 bin yeni konut üreterek insanımızın kullanımına sunduk." dedi.

TOKİ'den İstanbul'a 1.446 yeni konut geliyor!

Yatırımlarını son sürat sürdüren  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Başakşehir'de 1.446 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den İstanbul Başakşehir'e 1446 yeni konut geliyor!

Uygun fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile konut sahibi olmak isteyenlere TOKİ'den müjde geldi. TOKİ, İstanbul Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesi'nde 2 etap olarak toplamda 1446 yeni konut inşa edecek. Projelerin ihale tarihi açıklandı. 

TOKİ'den Manisa'ya 304 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Kula'da 304 yeni konut inşa edecek.

toki yeni konut projeleri 2020 Haberi

toki yeni konut projeleri 2020

Dar ve orta gelirli aileleri düşük taksit bedelleri ve uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler için düğmeye bastı. 

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni hayata geçirmeyi hedefleyen TOKİ bu hafta içerisinde 2 bin 343 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

1-İzmir Selçuk 620 konut
İzmir İli, Selçuk İlçesi, Zafer Mahallesi 2.Etap 620 Adet Konut, 5 Adet Ticaret Merkezi, 1 Adet Anaokulu, 1 Adet Mescit İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 5 Ekim 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

2-Samsun 1.526 konut 
Samsun İli, İlkadım İlçesi, Toybelen Küçük Sanayi Sitesi 1526 Adet Dükkan ile 82 Adet Ticari Birim İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 5 Ekim 2020...