16 / 08 / 2022

toki yeni proje ihaleleri

toki yeni proje ihaleleri

Yeni konut projelerini hız kesmeden sürdüren TOKİ, 4 ildeki 4 bin 800 yeni konut için 1 Eylül'de düğmeye basıyor. İşte ihale tarihleri yayınlanan TOKİ'nin yeni projelerine ilişkin tüm ayrıntılar...

TOKİ o illerdeki merakla beklenen projelerini açıkladı! 17 ile 8.653 yeni konut geliyor! 1 Temmuz'da düğmeye basılacak!

Yeni konut projelerini hızla sürdüren TOKİ, 17 ildeki 8 bin 653 yeni konut için 1 Temmuz'da düğmeye basıyor. İşte ihale tarihleri belli olan ve ilanları verilen TOKİ'nin 17 ildeki yeni projeleri...

TOKİ'den dev müjde! 9 ile 3.320 yeni konut geliyor! 6 Haziran'da düğmeye basılacak! 

Yeni konut projelerine tam gaz devam eden TOKİ, 9 ildeki 3 bin 320 yeni konut için 6 Haziran'da düğmeye basıyor. İşte ihale ilanları yayınlanan TOKİ'nin yeni projeleri...

TOKİ'den Ankara'ya 139 konutluk yeni proje müjdesi! Temeli atıldı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Ankara'da 139 konutluk yeni proje inşa edecek. İşte detaylar...

TOKİ'den o ile son dakika müjdesi! Ev almak isteyenler dikkat! 340 konutluk yeni proje için düğmeye basıldı!

Yeni yatırımlar için start veren TOKİ, Bilecik'te 340 konutluk yeni proje inşa edecek. İşte detaylar...

TOKİ'den Sivas'a yeni proje müjdesi! O ilçeye 276 ucuz konut geliyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Sivas Akıncılar'da 276 konutluk yeni proje inşa edecek. İşte detaylar...

TOKİ Ankara projeleri için düğmeye bastı! Başkente 199 konutluk 2 yeni proje geliyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 2 yeni proje inşa edecek. İşte proje detayları...

TOKİ İstanbul projesi için düğmeye bastı! İstanbul'a 129 konutluk yeni proje geliyor!

Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Şile'de 129 konutluk yeni proje inşa edecek. Söz konusu projenin ihalesi 18 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Muğla projeleri için düğmeye bastı! 99 ve 55 konutluk 2 yeni proje geliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Muğla Kavaklıdere'de 99 ve 55 konutluk 2 yeni proje inşa edecek. Projelenin ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Yalova Merkez'de 304 konutluk yeni proje inşa edecek! İhalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Yalova Merkez'de 304 konutluk yeni proje inşa edecek. Merakla beklenen projenin ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Yalova'da 304 konutluk yeni proje inşa edecek! İhalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Yalova Merkez'de 304 konutluk yeni proje inşa edecek. Merakla beklenen projenin ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Bolu Gerede'de 55 konutluk yeni proje inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bolu'nun Gerede ilçesinde 55 adet konut ve 9 adet dükkanın yer aldığı yeni proje inşa edecek.

TOKİ'den Kocaeli'ye 114 konut ve 4 dükkanlık yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli'de 115 konut ve 4 dükkanlık yeni proje inşa edecek. Projenin ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ'den İstanbul'a 211 konutluk yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Ataşehir'de 211 konut ve 23 adet dükkanın yer aldığı bir yeni proje inşa edecek.

TOKİ Aydın'da 393 konutluk yeni proje inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Aydın'ın Söke ilçesinde 393 konutluk yeni proje inşa edecek. Projenin ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ'den Siirt'e 79 konutluk yeni proje müjdesi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Siirt'te 79 konutluk yeni proje inşa edecek.

toki yeni proje ihaleleri Haberi

toki yeni proje ihaleleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 2023'e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefliyor. TOKİ, dar gelirli aileleri düşük taksit tutarları ve uygun peşinat bedelleriyle konut sahibi yapıyor. 

TOKİ'nin 1 Eylül 2022 ile 14 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştireceği proje ihaleleri açıklandı. TOKİ 4 ildeki 4 bin 800 yeni konut için düğmeye basıyor. 4 ildeki yeni projeler için ihaleler 1 Eylül 2022'den itibaren gerçekleştirilecek. 

Peki TOKİ yeni projelerini hangi illerde hayata geçirecek? TOKİ'nin Eylül'de ihalesini gerçekleştireceği projelerde kaç konut bulunuyor? İşte ihale tarihleri yayınlanan TOKİ'nin yeni projelerine ilişkin tüm ayrıntılar...

TOKİ'nin yeni projeleri; İstanbul, Erzurum, Bolu ve Şanlıurfa illerinde hayata geçirilecek. Aralarında İstanbul'un da yer aldığı yeni projeler için ihaleler 1 Eylül 2022...