toki yıldızlı konutları

toki yıldızlı konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 1 adet konut için başvurular 14 Ocak 2013 tarihinde başladı...

Van'da TOKİ afet konutları sistemi uygulanacak!

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Van'da depremden etkilenen mahallelerin muhtarlarıyla buluştu. Çataklı, "2020 bitmeden konut yapım ihalelerini bitirmek istiyoruz. Bölgede TOKİ afet konutları sistemi uygulayacağız. Güvenlik gerekçesiyle ağır hasarlı olan bütün evleri yıkacağız" dedi.

TOKİ Samsun konutları dere yatağına yapıldı iddiası!

Samsun’da 2012’de yaşanan sel felaketinde, TOKİ konutlarının dere yatağına yapıldığı ileri sürüldü. Anayasa Mahkemesi kararında “Yılandere’nin dere yatağı güzergahı değiştirilip, TOKİ konutları yapıldı” ifadesi kullanıldı.

TOKİ Silivri Konutları ne zaman satışa çıkacak?

TOKİ Silivri'deki yeni projesini satışa çıkarıyor. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Silivri Konutları ne zaman satışa çıkacak?

TOKİ emekli konutları başvuru şartları 2018!

TOKİ, 81 ilde emeklileri ev sahibi yapmak için konut projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. İşte, TOKİ emekli konutları başvuru şartları 2018..

TOKİ Darende Konutları'nın yarısı tamamlandı!

TOKİ Malatya Darende'ye 253 yeni konut kazandırıyor. TOKİ Darende Konutları projesinde inşaatın yarısı tamamlandı.

Kayaşehir TOKİ Konutları kura çekilişi!

TOKİ Kayaşehir Konutları için kura çekilişi 4 Ekim'de yapılacak. Taksit ödemelerinin minimum 603, 15 TL'den başladığı proje için başvurular 20 Eylül'de sona eriyor...

TOKİ Kayaşehir Konutları başvuru şartları 2017!

TOKİ Kayaşehir Konutları'nda fiyatlar 144 bin 755 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Kayaşehir Konutları başvuru şartları...

TOKİ Akseki Konutları'nın kurası 16 Haziran'da çekilecek!

TOK) tarafından inşaatı devam eden TOKİ Akseki Konutları'nın kura çekimi 16 Haziran Cuma günü yapılacak.

TOKİ Beydağı Konutları'nda 71 evin kurası çekildi!

TOKİ ve Malatya Belediyesi'nce inşa edilen Beydağı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura çekilişi gerçekleşti. 60 hak sahibine 1 ve 2. etapta 71 daire teslim edildi.

TOKİ Bartın Konutları için görüşüldü!

TÜED Bartın Şube Başkanı Ali Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında TOKİ konutları hakkında konuşuldu.

TOKİ Çeşme Konutları'nda kura çekimi 30 Aralık'ta!

Çeşme'de 1. Etap ve 2. Etap başvuruları tamamlanan TOKİ konutları için 30 Aralık Cuma günü saat 10.00'da, Kaymakamlıkça belirlenecek bir yerde noter huzurunda çekiliş yapılacak.

TOKİ Hadim Konutları kura çekilişi nerede?

TOKİ Konya Hadim Evleri'nde kura çekiliş heyecanı başlandı. Peki TOKİ Hadim Konutları kura çekilişi nerede?

TOKİ Hadim Konutları kurası ne zaman?

Toplamda 171 adet dairenin bulunduğu proje kura çekilişi noter gözetiminde yapılacak. Peki TOKİ Hadim Konutları kurası ne zaman?

toki yıldızlı konutları

toki yıldızlı konutları toki yıldızlı konutları

TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan 1 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 14 Ocak 2013 tarihinde başladı. Başvuru dönemi 29 Mart 2013 tarihinde sona eriyor.


TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan konutun alanı; 134,74 metrekare olarak tasarlandı. Dairenin fiyatı 81 bin 896 TL. Yüzde 10 ve 15 peşinat verilen konut için 96 ay, 108 ay ve 144 ay vade imkanı sağlanıyor. Konutun başlangıç taksiti en düşük 427 TL, en yüksek 768 TL olarak belirlendi.


Detaylı bilgi için