TOKİ Yozgat Eskipazar başvuru

TOKİ Yozgat Eskipazar başvuru

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar'da yer alan 4 adet konut açık satışa çıkarılıyor. Projede satış işlemlerini T.Halk Bankası A.Ş yürütüyor. Peki TOKİ Yozgat Eskipazar başvuruları ne zaman bitecek?

Yozgat Eskipazar TOKİ'de başvurular yarın başlıyor!

1 adet konutun ; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulduğu TOKİ Yozgat Eskipazar'da başvuru dönemi yarın başlıyor...

TOKİ Yozgat Eskipazar Konutları'nda başvurular için son 2 gün!

Yozgat Eskipazar Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 2 adet konut yalnızca engelliler için satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 27 Mayıs'ta başlıyor...

TOKİ Yozgat Evleri Eskipazar'da başvuru dönemi için son 4 gün!

Yozgat Eskipazar Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 2 adet konut yalnızca engelliler için satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 27 Mayıs'ta başlıyor...

Yozgat Eskipazar TOKİ engelli kategorisi başvuru için son 5 gün!

Yozgat Eskipazar Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 2 adet konut yalnızca engelliler için satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 27 Mayıs'ta başlıyor...

TOKİ Yozgat Eskipazar'da başvurular başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Yozgat Eskipazar Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut için başvuru dönemi 1 Nisan'da başladı...

TOKİ Yozgat iş yeri satışı 2019!

TOKİ Yozgat iş yeri satışı 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan iş yerleri geçtiğimiz günlerde satışa çıktı.

TOKİ Yozgat Yukarı Nohutlu Mahallesi ihalesi 12 Haziran'da!

TOKİ Yozgat Yukarı Nohutlu Mahallesi 1 Adet Lojman, 1 Adet Misafirhane, 1 Adet Laboratuar, 1 Adet Teshin Merkezi, 1 Adet İdari Bina, 2 Adet Ambar, 1 Adet Atölye ve Benzinlik inşaatı ihalesi 12 Haziran'da...

TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!​​​​​​​

TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019 başvuruları ne zaman? TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019  kura çekilişi ne zaman? TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019  başvuru şartları neler? İşte TOKİ Yozgat Mutafoğlu 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla​...

12 soruda TOKİ Yozgat 50 bin konut kampanyası!

TOKİ Yozgat 50 bin konut başvuruları ne zaman bitecek? TOKİ Yozgat 50 bin konut nerede?  TOKİ Yozgat 50 bin konut diyatları ne kadar? İşte 12 soruda TOKİ Yozgat 50 bin konut kampanyası detayları...

TOKİ Yozgat Akdağmadeni'nde başvuru süresi uzatıldı!

TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü projesinde yer alan konutlar için başvuru süresi 28 Eylül'e kadar uzatıldı.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni son başvuru tarihi!

TOKİ Yozgat Akdağmadeni projesinde daire fiyatları 104 bin 75 TL ile 129 bin 148 TL arasında değişiyor. Proje için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Yozgat başvuruları bugün başladı!

En düşük konut fiyatının 291 bin 888 TL olarak belirlendiği TOKİ Yozgat Medrese projesinin kura çekilişi 1 Şubat 2018'de yapılacak.

TOKİ Yozgat Oluközü Orta Gelir Grubu başvurusu başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Yozgat Akdeğmeni Oluközü Orta Gelir Grubu projesinde yer alan 24 adet konut açık satışa çıkarılıyor.

TOKİ Yozgat Oluközü Orta Gelir Grubu başvuruları başlıyor!

3 oda 1 salon dairelere yer verilen TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü Orta Gelir Grubu projesinde başvuru dönemi yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü kura çekilişi bugün!

TOKİ Yozgat Akdağmadeni projesinde yer alan 124 adet konutun kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Yozgat Yenifaklı 224 konut ihalesi 17 Ağustos'ta!

TOKİ, Yozgat'om Yenifaklı ilçesinde 4. etap kapsamında 224 adet konut, 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet cami inşa edecek. Yeni projenin ihalesi 17 Ağustos'ta yapılacak.

TOKİ Yozgat Aydıncık başvuru tarihi 2017!

TOKİ Yozgat Aydıncık projesinde yer alan 86 adet konut için başvurular bugün başlıyor, projede 2 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

TOKİ Yozgat Boğazlıyan kura sonuçları 8 Haziran 2017!

TOKİ Yozgat Boğazlıyan kura sonuçları 8 Haziran 2017 henüz açıklanmadı. Projede yer alan konutların kuraları yarın çekilecek.

TOKİ Yozgat Eskipazar başvuru

TOKİ Yozgat Eskipazar başvuru TOKİ Yozgat Eskipazar başvuru

Toplam 4 tane dairenin Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca açık satışa çıkarıldığı Yozgat Merkez Eskipazar Projesi'nde konutlar hemen teslim ediliyor. 


TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar'da 111,18 ve 130,97 metrekare olarak tasarlanan 3+1 daire tipleri bulunuyor. Projede satış işlemleri T.Halk Bankası'nın Temerküz şube Yozgat şubesi tarafından kabul ediliyor. 


TOKİ Yozgat Eskipazar başvuruları ne zaman bitecek?

İlgili bankanın tüm şubeleri aracılığıyla yapılabilen TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar başvuru süreci 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. 


Yozgat Merkez Eskipazar TOKİ konut fiyatları 123 bin 659 TL ile 171 bin 717 TL arasında değişiyor. Projede 618 TL taksitle ve 12 bin 366 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. 


Satış duyurusu için