09 / 08 / 2022

tokiye sorulan sorular 2021

tokiye sorulan sorular 2021

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın sosyal medya hesaplarına geçen yıl gelen sorulardan en çok merak edilen konu 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi oldu.

Emeklilik için gerekenden fazla prim gün sayısına ait primler geri alınabilir mi?

Emeklilik için gerekenden fazla prim gün sayısına ait primler geri alınabilir mi? sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte merak edilen detaylar!

Emeklilikte sigorta süresi nasıl belirlenir?

Emeklilik soruları sıklıkla sorulan sorular arasında yer alıyor. Özellikle emeklilik sigorta süresinin nasıl belirlendiği. İşte bu konuya dair detaylar!

Hangi durumlarda tapu iptal davası açılamaz?

Tapu iptal davaları sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte tapu iptal davasına dair detaylar!

Hisseli tapu nedir? Hisseli tapu başkasına satılır mı?

Hisseli tapu nedir? Hisseli tapu başkasına satılır mı? soruları tapu konusunda merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte sorulan soruların yanıtları!

1 yıllık kira sözleşmesi yenilenmezse ne olur?

Kiracıların oturdukları eve dair pek çok sorusu olabilir. Onlardan biri de 1 yıllık kira sözleşmesi yenilenmezse ne olur? İşte sorulan soruların detayları!

Benzin ne kadar oldu? 27 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 27 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzin kaç TL? Bir depo ne kadara doluyor? Motorin kaç TL? Benzin ne kadar? soruları sürekli sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Süreli engelli raporu nedir? Süreli engelli raporu nasıl yenilenir?

Süreli engelli raporunun ne olduğu ve nasıl yenilendiği sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte süreli engelli raporuna dair detaylar!

Benzin ne kadar oldu? 26 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 26 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzine indirim geldi mi? Motorin kaç TL? Benzin ne kadar? soruları sürekli sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

İpotekli ev satın alınır mı? İpotekli ev alınırsa ne olur?

İpotekli ev satın alınır mı? sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte merak edilen detaylar!

Tapu yenileme ücreti ne kadar? Tapu kaybolursa ne olur?

Tapusunu kaybeden insanlar genellikle Tapu yenileme ücreti ne kadar? Tapu kaybolursa ne olur? sorularını sormaktadır. İşte sorulan soruların yanıtları!

Benzin ne kadar oldu? 25 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 25 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzin ne kadar, Motorin kaç TL? Benzine indirim geldi mi? soruları sürekli sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Geri alım hakkı nedir? Vefa hakkı nedir? Geri alım hakkı nasıl kullanılır?

Geri alım hakkı nedir? Geri alım hakkı nasıl kullanılır? sorusu sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte merak edilen soruların detayları!

Prefabrik ev kaç TL? Prefabrik ev almak mantıklı mı?

Prefabrik ev kaç TL, Prefabrik evler ne kadar? Prefabrik ev almak mantıklı mı? soruları sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

tokiye sorulan sorular 2021 Haberi

tokiye sorulan sorular 2021

Dar gelirli vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ), vatandaşların sosyal medya üzerinden sorduğu soruları yanıtlıyor.

Anadolu Ajansı muhabirinin edindiği bilgilere göre, idare tarafından geçen yıl sosyal medya platformları Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden gelen 237 bin 253 soruya yanıt verildi, toplamda 59 milyon 986 bin 370 vatandaşla etkileşim sağlandı.

TOKİ'ye Ocak ayında 22 bin 93, Şubat ayında 12 bin 321, Mart ayında 56 bin 319, Nisan ayında 14 bin 610, Mayıs ayonda 37 bin 855, Haziran ayında 20 bin 164, Temmuz ayında 13 bin 209, Ağustos ayında 10 bin 521, Eylül ayında 13 bin 115, Ekim ayında 10 bin 556, Kasım ayında 11 bin 820, Aralık ayında ise 14 bin 669 soru soruldu.

100 Bin Yeni...