türkiye profilo ile enerjisini topluyor.

türkiye profilo ile enerjisini topluyor.

Tasarruf yöntemlerini paylaşan tüketiciler facebook’ta ödüller kazanıyor!

MasterChef Güzide Mertcan yeni evine taşındı!

'MasterChef Türkiye' programı ile adını duyuran Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki villasını satmıştı. Mertcan, yeni evine taşındı…

RE/MAX Türkiye’den lösemili çocukları sevindiren proje!

Gayrimenkul sektörünün güçlü kuruluşları arasında yer alan RE/MAX Türkiye, LÖSEV ile iş birliği kapsamında gerçekleştirdiği Dilek Ağacı sosyal sorumluluk projesine lösemili çocukların yılbaşında istediklerini söyledi.

Türkiye İtalya ile üçüncü ülkelerde iş birliği yapabilir!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Türkiye'nin İtalya ile üçüncü ülkelerde iş birliği yapabileceğini bildirdi.

Türkiye AB ile ticarette fazla verdi!

Türkiye, eylül ayında AB'ye 6 milyar 433 milyon avroluk ihracat yaparken 5 milyar 815 milyon avroluk da ithalat gerçekleştirdi.

Türkiye Irak ile bölgesel enerji açılımına hız vermeyi hedefliyor!

BİLGESAM Araştırma Koordinatörü Semin, "Irak ile kurulacak enerji köprüsü, Türkiye’yi bölgesel güç ve transit ülke olma hedefine bir adım daha yaklaştırarak Türkiye’nin dünya pazarındaki önemini artıracak" dedi.

Büyükyalı İstanbul Almanya’yı iyi yaşamla tanıştırıyor!

Büyükyalı İstanbul, Almanya Düsseldorf'ta gerçekleştirilen “Evim Türkiye Fuarı” ile Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Türkler ile yabancı yatırımcıları “iyi yaşam”la tanıştırıyor. 

Tüm detayları ile Türkiye için kazanç vakti kampanyası!

Türkiye için kazanç vakti kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 57 projede geçerli olan kampanya kapsamında çeşitli ödeme imkanları sunuluyor. İşte tüm detayları ile Türkiye için kazanç vakti kampanyası...

Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı!

Daha güçlü ekonomi için başlatılan "Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyası ile yüzde 10 indirimle, yüzde 10 peşinatla ve 0,98 faizle ev sahibi olunabiliyor...

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası ile ne kadar kazanacaksınız?

31 Ekim'e kadar devam edecek olan  "Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyası ile yüzde 10 indirim yapılıyor. Peki Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası ile ne kadar kazanacaksınız?

Türkiye'de 150 otel ile faaliyet göstereceğiz!

Hilton Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENA) Bölgesi İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser, "Gelecek 5 sene içerisinde Türkiye'de takriben 150 otel ile faaliyet göstermeyi hedefliyoruz." dedi.

Mega Endüstri Bölgeleri ile Türkiye sanayide sınıf atlayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde müjdelenen Mega Endüstri Bölgeleri Projesi ile Türkiye sanayide sınıf atlayacak.

Türkiye yeni havalimanı ile dünyanın merkezini inşa ediyor!

Gaziosmanpaşa'daki Küçükköy Meydanı'nda toplanan vatandaşlara hitap eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin yeni havalimanı ile dünyanın merkezini inşa ettiğini söyledi..

3. havalimanı ile Türkiye tarihe geçecek!

İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk fazının yüzde 85'i tamamlandı. Dev havalimanı ile Türkiye'nin adı tarihlere altın harflerle yazılacak...

türkiye profilo ile enerjisini topluyor.

türkiye profilo ile enerjisini topluyor. türkiye profilo ile enerjisini topluyor.


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin  2010 yılından bu yana süren Türkiye Enerjisini Topluyor projesi üçüncü yılında da Türkiye’yi dolaşmaya tüketicileri tasarruf bilinciyle tanıştırmaya devam ediyor.

Toplumda tasarruf bilincini yaymayı  misyon edinen Profilo’nun “Türkiye Profilo İle Enerjisini Topluyor” yarışması

Facebook’ta başlıyor.

 Profilo dayanıklı ev aletleri, evlerde daha fazla enerji tasarrufunu hedefleyen Türkiye Enerjisini Topluyor projesini eğlenceli bir yarışma ile Facebook’a taşıyor. Katılımcıların kendilerine özgü, yaratıcı enerji tasarrufu yöntemlerini fotoğraf ve video ile paylaşacakları yarışmada, jüri tarafından en çok beğenilen dört paylaşım Profilo’nun  enerji tasarruflu ürünleri ile...