29 / 05 / 2022

Uğur Dinçer vefat

Uğur Dinçer vefat

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer hayatını kaybetti. 

Yüksek İnşaat Mühendisi Turan Uğur vefat etti!

İstanbul Teknik Üniversitesi 1964 mezunu Yüksek İnşaat Mühendisi Turan Uğur hayatını kaybetti. Ailesi taziye ilanı yayınladı.

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer vefat etti!

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer hayatını kaybetti. 

Emlakçılar ve Mali Müşavirler Derneği'nden Enver Dinçer'e ziyaret!

Emlakçılar ve Mali Müşavirler Derneği Başkanı Uğur Akbulut, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.

Belgin Özyurt'un acı günü! Uğur Özyurt vefat etti!

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Cer İstanbul'un satış pazarlama koordinatörü olan Belgin Özyurt'un eşi Uğur Özyurt hayatını kaybetti.

Enka İnşaat'ın acı günü! Uğur Şanda vefat etti!

Enka Teknik A.Ş.'nin kurucu ortaklarından olan Uğur Şanda vefat etti. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. taziye ilanı yayınlattı.

Uğur Ekşioğlu’nun otobiyografisi kitap oldu!

Yaklaşık bir yıl önce aramızdan ayrılan, iş ve spor dünyasının çok yakından tanıdığı, sevilen isim merhum Uğur Ekşioğlu’nun, vefatından önce kaleme aldığı otobiyografisi “Kendi İşini Kendin Bul”, İnkilâp Kitabevi etiketiyle 6 Ekim’de okuyucu ile buluşacak

Ömer Dinçer Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi açıldı!

TOKİ tarafından yapımı tamamlanan TOKİ Prof. Dr. Ömer Dinçer Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi gerçekleştirilen tören ile eğitime açıldı. Prof Dr. Ömer Dinçer okula kendi isminin verilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Can Ekşioğlu'nun babası Uğur Ekşioğlu vefat etti!

Era Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu'nun babası ve Koç Grubu’nun tarihinde önemli bir yeri olan eski CEO’lardan Uğur Ekşioğlu, tedavi görmekte olduğu Amerikan Hastanesi’nde hayata veda etti.

Haluk Dinçer kimdir?

Haluk Dinçer, TÜSİAD'ın geçici başkanlığı için öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Peki, Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı Haluk Dinçer Haluk Dinçer kimdir? İşte Haluk Dinçer..

TÜSİAD'ın yeni başkanı Haluk Dinçer oluyor!

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan bilgiye göre TÜSİAD'ın geçici başkanlığı için 3 başkan yardımcısından biri olan Haluk Dinçer'in adı öne çıkıyor. TÜSİAD'ın yeni başkanı Haluk Dinçer oluyor.

Uğur Şeren kimdir?

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Şeren kimdir? Uğur Şeren, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Şeren, ne zamandan beri bu görevde çalışıyor?

Edip Uğur: Balıkesir Türkiye'ye model olacak!

Proje çalışmalarına başladıklarını ve sosyal ve kültürel projelere önem vereceklerini kaydeden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Çay deresiyle ilgili çalışmaları DSİ'nin yürüttüğünü dile getirdi...

Uğur Kaymak: Sağlığını önemseyenler seramik kaplama ürünleri tercih ediyor!

Mutfaklarımızda yer almaya başlayan seramik kaplamalı ürünler sağlığa duyarlı malzemelerden üretilerek lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri tercih edenlerin seçimi oluyor. Emsan Genel Müdürü Uğur Kaymak seramik ürünler hakkında bilgi verdi...

Uğur Dinçer vefat Haberi

Uğur Dinçer vefat

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer vefat etti. Merhum Uğur Dinçer'in cenazesi yarın Levent Camii'ndeki öğle namazına müteakiben Y. Ayazağa Kabristanı'nda toprağa verilecek.

Emlakkulisi.com ailesi olarak merhum Uğur Dinçer''in yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz....