uğurlu inşaat öztuğcu konakları

uğurlu inşaat öztuğcu konakları

Öztuğcu Konakları 'nda yer alan konutların satışları tamamlandı, Büyükçekmece Öztuğcu Konakları projesi kapsamında 3 oda 1 salon 5 oda 1 salon dubleks konut tipleri bulunuyor...

Öztuğcu Konakları 'nda son konut: 330 bin liraya!

Öztuğcu Konakları 'nda yer alan son konutun satışı devam ediyor, proje 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks konut tiplerinden oluşuyor.

Öztuğcu Konakları 'nda son daire: 330 bin liraya 3+1!

Öztuğcu Konakları kapsamındaki son konutun satışı sürüyor, proje Büyükçekmece'de yükseliyor...

Büyükçekmece Öztuğcu Evleri'nde 5+1 dubleks 400 bin liraya!

Uğurlu İnşaat Öztuğcu Konakları'nda fiyatlar 225 bin liradan başlıyor, projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor

Öztuğcu Konakları'nda fiyatlar güncellendi! 400 bin liraya 5+1!

Büyükçekmece Öztuğcu Konakları'nda fiyatlar 290 bin liradan başlıyor, projedeki konutlar Aralık 2012'de teslim edilecek

Sinan İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinan İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 70 bin TL sermaye bedeli ile Oral Uğurlu tarafından kuruldu.

Yapıdera İnşaat Malzemeleri Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapıdera İnşaat Malzemeleri Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sebahattin Uğurlu tarafından kuruldu.

Makins Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makins Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Uğurlu ve Hasan Hüseyin Gül tarafından kuruldu.

Masist İnşaat Yatırımları ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Masist İnşaat Yatırımları ve Dış Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Uğurlu ve Selim Gülşan ortaklığında kuruldu. 

Hazal Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hazal Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Nüket Barutçu  ve Doğukan Cemal Uğurlu ortaklığında kuruldu.

Uğurlu Güneş Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uğurlu Güneş Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Muhammed Uğurlu tarafundan kuruldu.

Net Altyapı Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

xNet Altyapı Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmetşah Uğurlu tarafından kuruldu.

Beyzade Dekorasyon İnşaat Mimarlık Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyzade Dekorasyon İnşaat Mimarlık Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Hilmi Uğurlu tarafından kuruldu. 

Uğurlu Köşem İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uğurlu Köşem İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 20 bin TL sermaye bedeli ile Abdulcebbar Uğurlu tarafından kuruldu. 

Hal Mimarlık İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hal Mimarlık İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Zuhal Uğurlu Becerik ve Nihal Özkaya ortaklığında 25 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

United Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

United Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi Erdal Demir, Cahit Uğurlu ve Mhd- Asım Rabıh ortaklığından 120 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Atabey Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atabey Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla’da 5 milyon TL sermaye bedeli ile Cevat Tosun, Cengiz Tanrıgül, İdris Uğurlu, Metin Solmaz ve Veysel Ertaş ortaklığında kuruldu.

Osmanoğulları Teknik İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Osmanoğulları Teknik İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Anonim Şirketi Osman Uğurlu tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

uğurlu inşaat öztuğcu konakları Haberi

uğurlu inşaat öztuğcu konakları


Öztuğcu Konakları İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde yaşama geçirildi, projede yer alan konutların satışları tamamlandı.


Uğurlu İnşaat imzası ile inşa edilen Büyükçekmece Öztuğcu Konakları sahiplerine teslim edildi. Proje 2 blok halinde hayata geçirildi. 


1,688 metrekare alan üzerine yayılan Öztuğcu Konakları 'nda yer alan konut tipleri 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı.


12 konuttan meydana gelen Öztuğcu Konakları alışveriş merkezlerine  ve hastanenelere 1 kilometre, okullara ise 50 metre mesafede yer alıyor.


Uğurlu İnşaat Öztuğcu Konakları 'nda; görüntülü konuşma sistemi, yüzme havuzu, otopark, duşakabin ve yeşil alanlar mevcut.Telefon: 0212 872 36 45

Web Adresi: www.ugurluinsaat.com

Ceren...