Vizyon Grup Danışmanlık iletişim

Vizyon Grup Danışmanlık iletişim

Vizyon Grup Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Veysel Çapalar tarafından kuruldu. 

Krm Grup İnşaat Mimarlık Elektrik Danışmanlık Tedarik Limited Şirketi kuruldu!

Krm Grup İnşaat Mimarlık Elektrik Danışmanlık Tedarik Limited Şirketi Kartal'da 200 bin tL sermaye bedeli ile Kerim Yücel tarafından kuruldu.

Kaan Grup Mimarlık İç Mimarlık Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Kaan Grup Mimarlık İç Mimarlık Ve Danışmanlık Limited Şirketi Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Tozar Kılıç ve İbrahim Kılıç ortaklığında kuruldu.

Enka Grup Profesyonel Bina Yönetimi Danışmanlık Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enka Grup Profesyonel Bina Yönetimi Danışmanlık Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Eş tarafından kuruldu.

Reysaş GYO 2020 yılı için Vizyon Grup ile anlaştı!

Reysaş GYO'nun 24 Haziran 2020 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısında 2020 yılı için seçilen Bağımsız Denetim Kuruluşu Vizyon Grup Bağımsız Denetim Anonim Şirketi tescil edildi.

Reysaş GYO 2020 bağımsız denetim şirketini seçti!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı finansal raporlarının denetlenmesi için Vizyon Grup Bağımsız Denetim Anonim Şirketi'nin seçilmesine ve bu seçimin ilk yapılacak Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verdi.

As Global Grup Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

As Global Grup Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Akkuş tarafından kuruldu.

Tuğra Grup Harita İnşaat Danışmanlık Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuğra Grup Harita İnşaat Danışmanlık Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Doğuhan Çamur tarafından kuruldu.

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Tuncer tarafından kuruldu. 

Platinum Grup Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Platinum Grup Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Ferdi Erdoğan tarafından kuruldu. 

Napoli Grup Danışmanlık Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Napoli Grup Danışmanlık Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Hamid Ahmadi Joughı tarafından kuruldu.

Reysaş GYO, Vizyon Grup Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Vizyon Grup Bağımsız Denetim A.Ş ile anlaştı. Bu karar 3 Eylül 2019 tarihinde tescil, 9 Eylül 2019 tarih ve 9904 sayılı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde ilan edildi...

Anka Grup Emlak Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Anka Grup Emlak Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Gül Zeynep Anka tarafından kuruldu.

Reysaş GYO 2019 bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın finansal raporlarının denetlenmesi için Vizyon Grup Bağımsız Denetim A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin genel kurulun onayına sunulmasına oy birliği ile karar verildi...

Vizyon Grup Danışmanlık iletişim

Vizyon Grup Danışmanlık iletişim Vizyon Grup Danışmanlık iletişim

Vizyon Grup Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Veysel Çapalar tarafından kuruldu. 

Vizyon Grup Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi konusu:
Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek....ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Vizyon Grup Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi adres: Harbiye Mh.Asker Ocağı Cd. Süzer Plaza N.6/6 Şişli