Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faizleri

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faizleri

Yapı Kredi Bankası bir hafta içinde ikinci kez konut kredisi faiz indirimi gerçekleştirdi. Bankanın konut kredisi faiz oranları yüzde 1.35’e kadar düştü.

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde indirim!

Haftanın ilk konut kredisi faiz indirim haberi geldi. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı…

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları 2019!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisine ek olarak uyguladığı masraflar neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Yapı Kredi Bankası konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası’ndan konut kredisi faiz indirimi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Yapı Kredi Bankası’nın güncel konut kredisi faiz oranlarını Kredi Pazarı araştırdı…

Yapı ve Kredi Bankası'nın 12.1 milyon TL'lik payı Koray GYO'ya devredildi!

Yapı ve Kredi bankası A.Ş., 10 milyon 404 bin TL nominal değerli A grubu paylar ile 1 milyon 775 bin 872 TL nominal değerli B grubu payların devri ile, (A) grubu payların Yatırımcı Tazmin Merkezi'nin sahip olduğu 0,024 TL nominal değerli (A) grubu payları Koray GYO'ya devredildi.

Yapı Kredi'den konutlardaki yeşil dönüşüme destek!

Yapı Kredi Bankası, binalarda enerji tasarrufunun bilincini artırmak için Doğa Dostu Mortgage ürününü hizmete sundu.

Yapı ve Kredi Bankası'nın payları Koray Gayrimenkul'e devredildi!

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.'nin Yapı Kredi GYO'nun sermayesinde sahibi olduğu paylarının şirket ortaklarından Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş'ye devrine ilişkin olarak Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş.'den açıklama geldi.

Akiş GYO ve Yapı Kredi arasında 117.5 milyon TL'lik kredi sözleşmesi!

Akiş GYO'nun Yapı Kredi Bankası A.Ş.'den kullanmış olduğu toplam 117 milyon 516 bin 666 dolar ana para tutarlı kredileri için kredi sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ile dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. Banka aylık sıfır yada ikinci el ayrımı yapmaksızın yüzde 0.89 faizle kredisi sunuyor. Pek Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası'nın hafta başında gerçekleştirdiği dev indirim sonrasında konut kredisi faiz oranları ikinci el konutlar için en düşük seviyeye ulaştı. Bankanın konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi konut kredisi faizlerini yüzde 0.89’a indirdi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde dev indirim uyguladı. Banka tüm konut taleplerinde yüzde 0.89 ile en uygun faiz oranını kullandırmaya başladı.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi şartları neler? Yapı kredi konut kredisi faiz oranları ve kredi hesaplaması ne kadar?

Yapı Kredi kredi ödemelerini üç ay erteledi!

Yapı Kredi Bankası bireysel ve tüzel müşterilerin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve takst ödemeler, talep edilmesi halinde, mevcut koşullarla 30 Haziran'a kadar erteleyecek.

Yapı Kredi konut kredisi faizlerinde indirim!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde indirim gerçekleştirdi. Banka konut için faiz oranlarını yüzde 0.95’e düşürdü...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka hangi koşullarda konut kredisi kullandırıyor? Yapı Krediden konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Bankanın konut kredisi kullandırım şartları nelerdir? Yapı Kredi Bankası konut kredisi hesaplama ne kadar?

Yapı Kredi Bankası'nden konut kredi faiz indirimi!

Ekim ayının da ilk konut kredisi faiz indirim haberi geldi. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde 9 puan indirim uyguladı...

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faizleri Haberi

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faizleri

Özel bankaların konut kredisi faiz indirimleri hızlandı. Bankalardan arka arkaya faiz indirimi haberleri geliyor. 22 Ağustos’ta konut kredisi faizlerinde 10 puanlık indirim uygulayan Yapı Kredi bugün itibariyle bir faiz indirimi daha yaparak faiz oranlarını 4 puan daha düşürdü.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faizleri

Yapı Kredi Bankası'nın indirim sonrası güncel konut kredisi faiz oranları 3 yıl vadeye kadar yüzde 1.37’ye, 3 ile 10 yıl arası vadelerde ise yüzde 1.35’e düştü. Bankanın yıllık konut kredisi maliyet oranı da yüzde 17’ye geriledi.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası’ndan 150.000 TL tutarlı kredi için konut kredisi hesaplama yapıldığında 10 yıl vade için kredinin aylık taksitleri yaklaşık 2.500 TL oluyor. Aynı tutarda kredi için 5 yıl vadeli aylık taksitler ise 3.670 TL’ ye denk...