Yasser Bunnı

Yasser Bunnı

YN Tasarım İnşaat ve Mimarlık Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamadnour Wakkas ve Yasser Bunnı ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Bayrampaşa, Kocatepe Mahalesi'nde kuruldu.

Yaseroğlu Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yaseroğlu Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Yasser Mhs Samır ve Sabah Al Masrı ortaklığında kuruldu.

Opal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Opal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile MHD Yasser Hamzeh tarafından kuruldu. 

Garanti Property Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Garanti Property Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün 500 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Nour Eddin Saraaj, Yasser Sheikh Asleem ve Abdulhamid Mareianı ortaklığında kuruldu. 

Rama Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Rama Turizm Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 Hassan Saad Mohamed ve Yasser Bahloul Mohamed Husseın ortaklığında kuruldu.

Elyasir Masri Soltan İnşaat ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elyasir Masri Soltan İnşaat ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yasser A.M. Soltan tarafından kuruldu.

Tasmeemco Emlak E Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Tasmeemco Emlak E Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Asem Sodan, Mosab Sodan, Yasser Abdul Kayoum ve Jomanah Karmeed ortaklığında kuruldu. 

Global İnternational Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Global İnternational Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 700 bin TL sermaye bedeli ile Yasser Attal ve Wael Attal ortaklığında kuruldu.

Layana Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Layana Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Othman Agha, Mohammad Haıtham Agha, Tawfık Alsayed, Hussaın Othman Agha ve Yasser Othmaan Agha ortaklığında kuruldu.

Indeks Endüstri Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Indeks Endüstri Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile M. Yasser Kadeb ve Yoıssef Kabıd ortaklığında kuruldu. 

Celebrıty Buılder Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Celebrıty Buılder Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Yasser Alfaraj Alradawy tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Scale Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Scale Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi Mohamed Mohamed Abdrabbo Mokhımar ve Yasser Sayed Aly Gad Elmenoufy tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alrashıd, Mahmoud Mulla, Mhd Naser Kadour, Mhd Monzer Alkhıamı ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Ümraniye'de kuruldu.

Promise İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Promise İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alharırı tarafından 10 bin TL sermaye ile 22 Ocak'ta Fatih, Derviş Ali Mahallesi, Salma Tomruk Caddesi'nde kuruldu.

Yasser Bunnı Haberi

Yasser Bunnı

YN Tasarım İnşaat ve Mimarlık Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamadnour Wakkas ve Yasser Bunnı ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Bayrampaşa, Kocatepe Mahalesi'nde kuruldu. 


YN Tasarım İnşaat ve Mimarlık Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 2-Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet...