Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi iletişim 

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi iletişim 

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Yelkenci tarafından kuruldu.

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!  

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Yelkenci tarafından kuruldu.

GMW Mimarlık’tan global projeler için tasarım yönetimi ve koordinasyon hizmeti!

GMW Mimarlık mimari proje üretimi dışında, pek çok uluslararası proje grubuna yönetim ve koordinasyon konularında danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’de benzeri olmayan bir başarıya imza atıyor…

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüsniye Şahin tarafından kuruldu.

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Bedir tarafından kuruldu.

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL TL sermaye bedeli ile Bülent Yüksel tarafından kuruldu.

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 25 bin TL sermaye bedeli ile Emre Berçil tarafından kuruldu.

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi kuruldu!

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mazhar Özgür tarafından kuruldu.

Parmae Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Parmae Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Sıtkı Gökhan Evranos tarafından kuruldu.

İş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile anlaştı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Emart Yönetim ve Dekorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emart Yönetim ve Dekorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Şen, Ercan Balta ve Mert Demirlek ortaklığında kuruldu..

Nora Yönetim ve İnşaat Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Nora Yönetim ve İnşaat Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Taner Kenar tarafından kuruldu. 

Yavuz Işık, yeniden THBB Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi!

THBB, 6 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirdiği 32. Olağan Genel Kurulunda yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerini seçti...

14 maddede site yönetim ve hizmet firmaları farkı!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için "site yönetim ve hizmet firmaları farkı" konusunu kaleme aldı. İşte Dönmez'in o yazısı...

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi iletişim 

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi iletişim  Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi iletişim 

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Yelkenci tarafından kuruldu.

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi konusu: 
İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif...