GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de Ercan Gezici tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  bugün Maltepe'de 10 bin TL sermeye ile Ercan Gezici tarafından kuruldu.

GZC İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  konusu:

Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.tesisatı malzemeleri , yer karoları ,duvar kağıdı ,yağlı boya, mermer , hediyelik eşya ,(suyaısıya) izalasyon malzemeleri alımı , satımı , toptan ve perakende ticareti ile ithalat ve ihracatını ifa etmek ,ihracatını gerçekleştirmek. Her türlü inşaat projeleri danışmanlığı ,Sivil yapılar....ve anasözleşmesinde yazılı işler

Aydınevler Mahallesi Sedef Sk. No:6/1 Maltepe

pus