Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut!

Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut! Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut!

Firma: Bakırcı Yapı

Proje: Serenity Halkalı

Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut projesinde daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Serenity Halkalı'da 1+1 daireler yalnızca kiralamaya sunulacak...
Bakırcı Yapı'nın Serenity markasıyla inşa ettiği projelerine İstanbul Halkalı'da yükselen  Serenity Halkalı  projesi de ekleniyor. Serenity Halkalı projesi 216 adet konuttan meydana geliyor.


Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Bakırcı Serenity Halkalı'da 1+1 dairelerin satışları yapılmıyor. Projede 1+1 daireler kiralık olarak sunulacak.


11 katlı 4 blok halinde yükselen Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut projesinde fiyatlar 215 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Serenity Halkalı Evleri'nde 2+1 dairelerin alanları 85 metrekare ile 102 metrekare arasında değişirken, 3+1 dairelerin alanları 109 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.


60 adet ticari birimin de yer aldığı Halkalı Serenity ProjesiBakırcı Yapı Serenity konut projesinde ödemeler yüzde 25 peşinatla, banka kredili olarak yapılabiliyor.  Bakırcı Yapı  bünyesinde ise 10 senet yapılıyor.Telefon: 0212 618 99 99

Web Adresi: www.serenitykucukkoy.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor