Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi Yaşar Hız tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Yaşar Hız tarafından kuruldu.

 

Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapıp, bunları uygulamaya koyabilir. Fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskân ruhsat işlemleri yapabilir. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapabilir ve uygulayabilir. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak,dekorasyon yapmak, tadilat, rövele restorasyon ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firmaile birlikte yürütmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Haslar Yapı Mühendislik İnşaat  Ticaret Limited Şirketi adres; İSTİKLAL MAHALLESİ IŞIK SK. VELİOĞLU APT.NO:49A/A ÜMRANİYE