20 / 08 / 2022

HEP İstanbul, HEP Grand Homes ile ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor!

HEP İstanbul, HEP Grand Homes ile ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor!

Tekfen Gayrimenkul tarafından bölgenin en iyi konumunda inşa edilen ve yaşamın tüm ayrıcalıklarıyla devam ettiği HEP İstanbul, kaliteli bir yaşam isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Çevre dostu ve konforlu bir yaşam konseptini bekleyenler için Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, E-5 ve TEM Otoyolu bağlantı noktasında, ulaşım açısından bölgenin en iyi konumunda inşa edilen HEP İstanbul’da yaşam, tüm avantajlarıyla devam ediyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla esneklik sağlayan HEP İstanbul'da bulunan sosyal imkanlar ve aktiviteler ise ayrıcalıklı bir yaşam isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Açık ve kapalı havuz, tenis kortu, basketbol sahası, sauna, masaj ve fitness salonlarıyla hem yazın hem kışın zevkle yapılabilecek aktivite imkanları sunan HEP İstanbul’un HEP Grand Homes’u ise çevre dostu mimarisiyle de göz alıyor. En fazla 4 katlı yapısıyla, bahçeli veya teraslı olarak tasarlanan HEP Grand Homes, daha geniş iç tasarımıyla da ferahlığı arzulayanlara HEP İstanbul ayrıcalığını vadediyor.

Kaliteli bir yaşam isteyenlere özel, farklı tasarımlarda yaşam alanları sunan Hep İstanbul, “Hem Yazlık, Hem Kışlık” kampanyası ve esnek ödeme planlarıyla da kişiye özel imkanlar sağlıyor. HEP Grand Homes’da ev sahibi olmak isteyenler, 100 bin TL peşinat ve 60 ay vade imkanıyla hemen yeni hayatlarına kavuşabiliyor. HEP İstanbul’da ise bu fırsat 50 bin TL peşinat ve 60 ay vade imkanı ile farklı daire seçenekleri ile sunuluyor.

HEP İstanbul, HEP Grand Homes ile ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor!

Tekfen Gayrimenkul, HEP İstanbullulara kaliteli bir aile hayatı sunuyor...

HEP İstanbul ile iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmayı hedefleyen Tekfen Gayrimenkul, aile yaşamı ve çocukları hayatın merkezine konumlandırıyor. Sosyal ve peyzaj alanlarına geniş yer ayrılan projede, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için tasarlanmış 1.400 metrekareye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 kilometre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları da mevcut.


HEP İstanbul, Esenyurt’ta LEED Altın ve LEED Gümüş sertifikası alan ilk büyük ölçekli proje oldu!

Tekfen Gayrimenkul her projesinde olduğu gibi, çevre dostu olarak inşa ettiği HEP İstanbul projesinde de sürdürülebilir enerji ve kaynak kullanımı açısından sektörde uluslararası en önemli sertifika olarak gösterilen “LEED” (Enerji ve Çevre Tasarımında Liderlik) sertifikalarını aldı.

Sürdürülebilir çevreye saygı prensibiyle tasarlanan HEP İstanbul projesi, su ve enerji tasarrufu sağlayan sistemleri, iç mekan hava kalitesi, doğal aydınlatma, sıcaklık ve nem kontrolü, atık yönetimi gibi hizmetleriyle de fark yaratıyor.

Tel: 444 8 437 
Web: http://www.hepgrandhomes.com