İBB, Sarıyer Maden Mahallesi'nde iki arsa satıyor!

İBB, Sarıyer Maden Mahallesi'nde iki arsa satıyor!


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sarıyer Maden Mahallesi Burcu ve Kehribar Sokak´taki iki ayrı arsayı satışa çıkardıİBB Mesken Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmesi planlanan satışlara konu olan Burcu Sokak´taki arsa bin 753 metrekare büyüklüğe sahip. İmar planlarında konut alanı olarak belirlenen arsanın tahmini bedeli 186 bin 397 TL, geçici teminatı ise 5 bin 591 TL.

Kehribar Sokak´ta satışa çıkan diğer arsa ise bin 451 metrekare büyüklükte. Halen üzerinde işgal bulunan arsa imar planlarında konut alanı olarak görünüyor. Tahmini bedeli 69 bin 436 TL olan arsanın geçici teminatı ise 2 bin 83 TL olarak belirlendi. Her iki arsanın da satışı 4 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.