Ideal Standard Türkiye’deki 70. şubesini Gaziantep’te açtı!

Ideal Standard Türkiye’deki 70. şubesini Gaziantep’te açtı! Ideal Standard Türkiye’deki 70. şubesini Gaziantep’te açtı!

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, Dünyanın lider banyo ürünleri markası Ideal Standard, yurt içindeki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Ideal Standard, Türkiye’deki 70. satış noktasını Gaziantep’te açtı.200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, Dünyanın lider banyo ürünleri markası Ideal Standard, yurt içindeki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Ideal Standard, Türkiye’deki 70. satış noktasını Gaziantep’te açtı. 


Dünya markası Ideal Standard, yurt içindeki satış noktalarına bir yenisini daha ekledi. Ideal Standard, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden Gaziantep’te açtığı yeni satış noktasıyla Türkiye’de 70 noktaya ulaştı. 


İnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği son teknolojilerle sektörde adından sıkça söz ettiren Ideal Standard, banyo ve mutfak armatürlerinden vitrifiye seramik ürünlerine, duş sistemlerinden gömme rezervuar sistemlerine, banyo mobilyasından akrilik ürünlere varıncaya kadar tüm tasarımlarını Gaziantepli tüketicilerle buluşturuyor. 


Gaziantep’in en gözde yerleşim merkezi Şehitkamil’de yer alan ve 250 metrekarelik teşhir alanına sahip Alfa Yapı mağazasında, tüm Ideal Standard ürünlerinin yanı sıra Ideal Standard’ın Grand luxury pazarındaki markası JADO’nun da tasarımları tüketicilerin beğenisine sunulacak.