01 / 10 / 2023

İdris Güllüce Bağcılar’daki kentsel dönüşümü inceledi!

İdris Güllüce Bağcılar’daki kentsel dönüşümü inceledi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Bağcılar’da devam eden kentsel dönüşüm alanlarında incelemelerde bulundu. Güllüce, incelemelerinin ardından Mahmutbey’de kentsel dönüşüme başlanan alanda bir duvarın yıkımını izledi.Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı İdris Güllüce, Bağcılar’da devam eden kentsel dönüşüm alanlarında incelemelerde bulundu. Bakan Güllüce, kentsel dönüşüm incelemelerinin ardından Mahmutbey’de kentsel dönüşüme başlanan alanda bir duvarın yıkımını izledi.


Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı İdris Güllüce, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde Bağcılar’da devam eden kentsel dönüşüm alanlarında incelemede bulundu. Alana gelen Bakan Güllüce, başına baret takarak öncelikle kentsel dönüşüm çalışmalarından çalışan işçilere ’kolay gelsin’ dileklerinde bulundu. Ardından Bakan Güllüce devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’dan bilgi aldı. İncelemelerin ardından Güllüce, işçilerle fotoğraf çektirdi.


Kentsel dönüşüm incelemelerinden sonra Bakan Güllüce, Mahmutbey’de yıkım çalışmalarını izledi. Başkan Çağırıcı’nın da eşlik ettiği yıkım çalışmasında, Bakan Güllüce kentsel dönüşüm başlanacak olan alandaki bir duvarın yıkılışını izledi. Yıkım çalışmalarının ardından Bakan Güllüce, hatıra fotoğrafı çektirerek alandan ayrıldı.


Sabah

Geri Dön