İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 28 şirket eleman avında

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 28 şirket eleman avında


İnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren 28 şirket çeşitli alanlara eleman alacak.


Denizbank, Adecco, Toprak Dış Ticaret, Kuzu Grup, İCS Yapı, Geo Duvar, Royal Executive Search, 77 İnşaat:, Mood, Gürbağ İnşaat, Gül İnşaat, Yüksel İnşaat, Net Holding, Yapıt İnşaat, Hazinedaroğlu Group, Enne, Zambak Mimarlık, BKS İnşaat, Arthur&Miller Real Estate, Merinos, Maktaş, Rota Emlak, Erko Group, Sehil İnşaat, Alp Yapı, Hesa İnşaat ve  Bos Yapı ve Mühendislik eleman alacak.

1. Denizbank: Denizbank Genel Müdürlüğü ve İstanbul Şubeleri'nin yerleşim ihtiyacında plan proje çizerek , işin yapımı  esnasında işi kontrol ve koordine edecek eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; iç mimar ve inşaat teknikeri. Başvurular www.kariyer.net adresinde Denizbank eleman ilanına yapılacak.

2. Adecco: Madencilik ve inşaat makineleri ve ekipmanları konusunda ileri teknoloji ürünler sunan uluslar arası bir firma, servis mühendisi (Ref: SM0508) ve servis teknisyeni (Ref: ST0508) alacak. Başvurular www.adecco.com.tr adresi üzerinden ya da tr.ankara@adecco.com adresine yapılacak.

3. Toprak Dış Ticaret: Seramik kaplama malzemeleri, seramik sağlık gereçleri, seramik hammadde  ve temizlik kağıdı satış alanlarında görev yapacak eleman alacak. Toprak Seramik ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama firması için eleman alınacak alanlar; bölge müdürleri (Ref: BM-SP/01),  mağaza müdürleri (Ref: MM-SP/02), mimarlar (Ref: MİM-SP/03), satış temsilcileri (Ref: ST- SP/04). Toprak Tüketim Malları Pazarlama firması için eleman alınacak alanlar; satış müdürü (Ref: SM-TP/01), satış temsilcileri (Ref: ST-TP/02). Başvurular en geç 25 Mayıs 2008 tarihine kadar referans kodu ve çalışmak istedikleri il belirtilerek 0 212 236 86 15 nolu faksa  veya ikaynak@toprak.com.tr adresine yapılacak.

4. Kuzu Grup: İstanbul konut ve arıtma şantiyelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürleri, şantiye şefleri, saha mühendisleri, elektrik ve mühendisleri ve teknikerleri, çevre mühendisleri, mimarlar, teknik ressamlar, topograflar, finansman yöneticileri ve yönetici asistanları.başvurular 0 212 662 75 61 nolu faksa ya da cv@kuzugrup.com adresine yapılacak.

5. İCS Yapı: İnşaat, çatı, cephe ve yalıtım sektöründe hizmet veren firma şantiyelerinde ve satış ekibinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; inşaat mühendisleri ve mimarlar. Ofis ve şantiyelerde görevlendirmek üzere Ref: 01, satış ekibinde görevlendirmek üzere Ref: 02. Başvurular referans numarası belirtilerek 0 216 527 71 46  nolu faksa veya esra@icsyapi.com adresine yapılacak.

6. Royal Executive Search: Yurtdışında faaliyet gösteren EPC müheahhidi firmanın projelerinde çalıştırmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü (PM-0508), şantiye şefi (SS-0508). Başvurular en geç 21 Mayıs 2008 tarihine kadar 0 212 290 31 99 nolu faksa veya hr@ro-yal.com adresine yapılacak.

7. Geo Duvar:  Geo Duvar taahhüt firmasının ve modüler beton blok elemanları üreten Eko Modüler Yapı şirketinin Kavacık merkez binasında çalışacak eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; satış sorumlusu (Ref: SS), şantiye şefi (Ref: ŞŞ), teknik ofis proje mühendisi (Ref: TOPM). Başvurular referans kodu belirtilerek en geç 16 Mayıs 2008 tarihine kadar 0 216 46 5 89 59 nolu faksa ya da meleka@geoduvar.com adresine yapılacak.

8. 77 İnşaat: Yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri olan firmada çalıştırılmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürleri, kalite kontrol mühendisleri, saha mühendisleri, elektrik mühendisleri, makina mühendisleri, vinç operatörleri, iş makine tamircileri, hidrolik tamircileri, greyder operatörleri. Proje müdürleri için 10 yıl, mühendis branşları için 5 yıl deneyim ve iyi derecede İngilizce isteniyor. Başvurular 0 212 445 00 99 nolu faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılacak.

9. Mood: Projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimarlar ve inşaat mühendisleri. Aranan özellikler; proje ve sözleşme yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, sözleşme hazırlama, hak ediş takip ve periyodik raporlama deneyimine sahip, autocad, word, Excel programlarını iyi derece kullanabilen. Başvurular, fotograflı olarak en geç 20 Mayıs 2008 tarihine kadar 0 212  257 30 19 nolu faksa yada insankaynaklari@mood.com.tr adresine yapılabilir.

10. Gürbağ İnşaat: Kuzey Irak Duhok Şehri Avrocity toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü olarak inşaat mühendisi/mimar (REF1), ince işler şefi mimar (REF2), eketrik teknikeri (REF 3), makina teknikeri (REF 4). Başvurular referans numarası girilerek gurbag@gurbag.com adresine veya 0 312 229 14 71 nolu faksa yapılacak.