11 / 08 / 2022

İntema Mutfak'tan, konut projelerine mutfak çözümleri!

İntema Mutfak'tan, konut projelerine mutfak çözümleri!

İntema Mutfak, Türkiye 'nin her yerinde ses getiren ve simgesel büyük gayrimenkul projelerindeki liderliğiyle dikkat çekiyor. Her projeye uygun mutfak çözümleri geliştiren İntema Mutfak, bu projelerde tercih edilmeye devam ediyorİntema Mutfak kullanılan başlıca projeler arasında İstanbul 'da Kanyon Residence, Levent Loft, Kozaşehir, Akkoza, DAP Royal Towers,  Ankara  'da Lotus ve Pelitkent, İzmit 'te Pekdemir İnşaat Villam,  İzmir  'de Megapol,  Adana  'da Luxor, Mersin 'de E-conspet ve Safir bulunuyor. İzmir 'de Park Yaşam, Ankara 'da Ankanatura, İstanbul 'da İstwest ve Astay 16:9 projelerinde ise örnek mutfaklar kuruldu.

2011 yılında İntema Mutfak 'ın yer aldığı en büyük proje ise Özyazıcı İnşaat ve  Kiptaş  tarafından hayata geçirilen Nish Adalar … 11 farklı tipte toplam 2.184 mutfaktan oluşan projede Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu 'nun birçok markası da yer alıyor.

İntema Mutfak, Türkiye genelindeki 49 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor.