İroko Zekeriyaköy 'de 600 bin dolar! Hemen teslim konutlar!

İroko Zekeriyaköy 'de 600 bin dolar! Hemen teslim konutlar!

Firma: Penta Otomotiv ve İnşaat

Proje: İroko Konakları


Teslimlerinin hemen gerçekleştiği İroko Zekeriyaköy projesinde fiyatlar 600 bin dolardan başlıyor. Projede alınan evin mutfak dolabı, parkeleri, şömine mermeri, sauna ve jakuzi seçimi müşteriye bırakıyor...


Penta Otomotiv İnşaat imzası taşıyan  İroko Konakları  projesi, 2 bin 920 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Hemen teslim durumunda olan projede 6 adet ikiz villa bulunuyor.


İroko Zekeriyaköy projesinde fiyatlar 600 bin dolar ile 800 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 3+1 ve 4+1 konutlar 225 metrekare büyüklüğüne, 5+1 konutlar ise 275 metrekare büyüklüğüne sahip.


İroko Zekeriyaköy


İroko Zekeriyaköy 'de firma bünyesinde ödeme yapıldığında yüzde 50 peşinat ödemesi ile 18 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca banka kredisi kullanıldığında yüzde 25 peşinatla, 120 aya kadar 0,75 faiz oranı ile vade yapılıyor.


İroko Konakları projesi 2 bin 17 metrekare yeşil alana sahip. Projede alınan konutun mutfak dolabı, parkeleri, şömine mermeri, sauna ve jakuzi seçimi müşteriye bırakılıyor. Alıcı kendi zevkine göre seçimlerini yapıyor ve bunun karşılığında hiçbir ekstra ücret alınmıyor. 


İroko Zekeriyaköy


İroko Konakları projesinde bahçe, otopark, kamera sistemi, yüzme havuzu, güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.


Kilyos Caddesi'ne 30 metre mesafede yer alan İroko Zekeriyaköy  konum olarak Maslak'a 10 dakika, Kilyos Caddesi'nde 30 metre, Levent'e ise 20 dakika uzaklıkta yükseliyor. 


İroko Zekeriyaköy kroki;


İroko Zekeriyaköy


0533 030 80 70

http://www.irokokonaklari.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor