Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Masoud Amını tarafından kuruldu. 

Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Masoud Amını tarafından kuruldu. 
 

Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi konusu:
Mimari, restorasyon, iç mimari, dekorasyon projelerİ yapmak,yaptırmak, kontrol etmek, proje yarışmalarına, proje ihalelerine, yurt içinde ve yurt dışında katılmak, bu işleri taahhüt etmek. -Her nevü yıkım, tadilat, onarım, restorasyon, dekorasyon, ısı yalıtımı ve izalasyonu işlerini yapmak, gerçekleştireceğiinşaat restorasyon ve dekorasyon işlerinde kullanılacak kum,çakıl,mıcır,çimento demir ve benzeri her türlü ham mamul madde kalıp iskele portati ve şantiye binası imal etmek ve bunları kiralamak,kiraya vermek ve satmak -Şirket konuları ile ilgili olarak ithalat ihracat yapmak, -Her türlü fuarlarda stand dekorasyonu yapmak -Şirketin konusu ile ilgili her türlü makine tesis ve cihazları ve yedek parçalarını alıp satabilir, kiraya verebilir ve kiralayabilir, ithalat ve ihracatını yapabilir.

Isatıs Desıng Mimarlık Ve Dekorasyon İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi adres:Gökevler Mahallesi 564.Sk. No:3 Esenyurt