İşmekan Gül İnşaat 'ta minimum 174 bin liraya!

İşmekan Gül İnşaat 'ta minimum 174 bin liraya!

Firma: Gül İnşaat

Proje: İş Mekan


Son olarak 25 adet home ofisin kaldığı İş Mekan projesinde minimum ofis fiyatı 174 bin liradan başlıyor. Projede ofisler sahiplerine hemen teslim ediliyor...
İş Mekan projesi İstanbul'un Bahçeşehir bölgesinde yer alıyor. 20 bin 204 metrekare inşaat alanına sahip olan  İş Mekan  Bahçeşehir 3 blok halinde tasarlandı. 6 bin 174 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen  İş Mekan projesi  Gül İnşaat  imzası taşıyor. 39 adet ticari ünite ve 31 adet home ofisin mevcut olduğu Gül İnşaat İş Mekan’da satış süreci devam ediyor. İş Mekan Bahçeşehir 'de A blok 12 kat, B ve C blok 2 kat olarak tasarlanmış durumda.  İş Mekan ‘da A blokta 2. kattan itibaren ofisler mevcut. Projedeki C blok  ise 2 kat halinde ayrı bir bölüm olarak inşa edildi.. C blokta 2 bin 970 metrekare alana sahip olan 4 adet komple cam dükkan yer .. 


Bahçeşehir İş Mekan’da yer alan 31 adet home ofisten kalan 25 adedi halen satışta. Projedeki home ofislerin alan büyüklüğü 58 metrekare ile 181 metrekare arasında değişim gösteriyor. İş Mekan Bahçeşehir 'de ofis fiyatları 174 bin liradan başlıyor.


İşmekan Gül İnşaat


Ofislerin dışında ticari ünitelerin mevcut olduğu  projede bu birimlerin alanı 58 metrekareden başlıyor, 122 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor. Bahçeşehir İş Mekan projesinde yer alan ticari ünitelerin minimum fiyatı 600 bin lira, maksimum fiyatı ise 937 bin lira olarak belirlenmiş durumda. Ünitelerin aynı zamanda kiralanabildiği  İş Mekan projesinde 58 metrekarelik an küçük ünite 4 bin 500 liradan kiralanıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı İş Mekan projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. Projede güvenlik, otopark, toplantı salonları, asansör ve ofis hizmetleri gibi olanaklar sunuluyor. 


0212 669 89 45 -75                                                          

http://www.gulinsaat.com.tr/

Gülay ODABAŞI


projeye sor