İstanbul Anadolu Yakası'nda 12 ilçede elektrik kesintisi!

İstanbul Anadolu Yakası'nda 12 ilçede elektrik kesintisi! İstanbul Anadolu Yakası'nda 12 ilçede elektrik kesintisi!

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 12 ilçenin bazı bölgelerine bugün elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre bugün 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler haberimizde...İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 12 ilçenin bazı bölgelerine bugün elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre bugün 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler şöyle: Beykoz'da Paşamandıra Köyü, Kumköy mevkii, Değirmendere mevkii, Bilim Yapı Kooparatifi, Katkat Orman Ürünleri, Hayvan barınağı, Öğümce Köyü, Gollü Sitenet, Pakmaya evleri, Öğümce Cam Okulu, Villa Atik ve Öğümce Doğa evleri. 


Tuzla'da İstasyon Mahallesi, Galatasaraylılar sitesi, İstasyon Caddesi, Abide ve Toros sokaklara, Vatan Caddesi, Oras sitesi, Ceyhun ve Hacıoğlu sokaklara, Ormet sitesi, Hatboyu Caddesi ve civarı.


Ümraniye'de Site Mahallesi, Soyak Yenişehir Kibele, Şelale, Palmiye, Manolya ve Bambu evlerine, Başak sokak, Şenol Güneş Bulvarı, Çimento Meslek Lisesi, Atay ve Cevahir Caddeleri, Karay, Kerim, Dilek ve Karaçay sokaklarına. 

Üsküdar'da Altunizade Mahallesi, TÜRKON Holding, Maksan, Coca Cola, F.Kerim Gökay Caddesi, Selçuk konutları, Erzurum sitesi, Okul ve Pasinler sokaklara, Haydarpaşa Lisesi ve civarına. 

Şile'de Doğandı Dolu Dere konakları ve civarı, Doğancılı Barış sitesi ve civarı, Sahilköy Papatya sitesi, Sahilköy Kum Kıyısı mevkii, Sahilköy Köy içi, Sahilköy Jandarma ve çevresi, Orman Dairesi ve çevresine. 

Pendik'te Velibaba Mahallesi, Yakacık Caddesinin bir kısmı, Velibaba Kız Meslek Lisesi, Eren sitesi, Dağ Çileği sokak, Temsa sitesi, Çağlayan, Çağlar, Emre ve Serhat sokaklara, Mehmet Akif Ersoy sitesi, Tepe ve Gül sokaklara, Cam Meslek Lisesi, Belediye evleri, Gürsoy Yalıtım Boya, Mirap Benzin ve Mesken bloklarına, Kaynarca Mahallesi, Hatboyu Caddesi, Işık sokak Tezel A-B-C-D bloklara, Bahar ve Zabıta sokakları ve Cıkmazı'na, Aydınlı Yolu, SahıL Bulvarı, Defne, Zambak, Hatboyu sokaklara, Gözde Çıkmazı, Özüm sitesi, Fatih sokak, Fatih Apartmanı, Çiğdem sokak, Fazilet Apartmanı, Sema Apartmanı, Bostan ve Fatih sokaklara, Kardeşler Apartmanı, İstasyon Caddesi, SS Deniz siteleri A-B-C-D bloklara, Kafkas, Kızılcık sokaklara, Aydınlı Yolu, Karlıca, Kalyon, Neşe ve Kalender sokaklara. 

Sancaktepe'de Abdurrahman Gazi Mahallesi, Atayolu Caddesi, Hicret Cam, Mevlana Mahallesi, Atayolu Caddesi sonu, Suyolu Caddesi ve Camii civarına, Veysel Karani Caddesi, Kiraz sokak. 

Kartal'da Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Çınar ve Sakızağacı Caddelerine, Gaziler Bayırı, Mısırlı, Şeftali, Kayısı, Şebnem, Zarif ve Akasya sokaklara ve civarına, Atatürk Caddesi, Limon, Ceylan sokakları ve civarına, 09.00-18.00 saatleri arasında ise Orhangazi Caddesi, Mimar Sinan Cami ve civarına. 

Kadıköy'de Dr.Esat Işık Caddesi, Şair Latifi, Keresteci Aziz, Şevki Bey, Hacı Ahmet,Teyfik Bey, Küçük Moda, Moda Mektebi, Atıfet, Nezihi Gürbüz, Emin Onat ,Şair Nefi sokaklara, Hasırcı Başı Caddesine ve Teyfik Gelenbe, Yol, Süleyman Paşa sokaklara, Bahariye Caddesine ve Canan, Safa, Şifa Çıkmazı, 1 .Yol, 2.Yol, 3.Yol, Bakla, Ahter, Gülşen sokaklarına, Caddebostan Mahallesi, Gelengül, Vecihi Bekaretoğlu, Mehtap sokaklara ve Cemil Topuzlu Caddesi. 

Çekmeköy'de Mimar Sinan Caddesi, Suryapı ve çevresi, Çardak Bayırı, Nesrin Uçmakoğlu Lisesi, Balcı, Abacı, Göksel, Yıldız sokaklara, Akkona doğru, Orhan Gazi Caddesi, Hamidiye Mahallesi, Emin inşaat, Şevki Bey, Kıvılcım ve Çiftlik sokaklara, Dumankaya sitesi, Güvercin, Yavuz, Petek Sokaklara, Said Nursi Caddesi ,Tepe sokak, Güven 89 sitesi, Bahçe sokak, Barışyolu Ağaoğlu sitesi, Öğretmenler sitesi, Şahinbey ve Atatürk Caddeleri, Çamlık sokak, Belediye Parkı ve civarına. 

Ataşehir'de Küçük Bakkalköy Mahallesi, Sevim sokak, Cengiz Topel Caddesi, Sümbül ve Çelik sokaklara. 

Sultanbeyli'de 09.00-15.00 saatleri arasında Turgut Reis Mahallesi, Zaman, Tatar, Tapu, Hafız İbrahim sokaklara, Fatih Bulvarı 404 ve 414 numaralar arasında kesinti uygulanacak. Son Saat