Çukurova Balkon

İzmir Smyrna Park By İdea'da metrekaresi 1200 TL'ye!

İzmir Smyrna Park By İdea'da metrekaresi 1200 TL'ye! İzmir Smyrna Park By İdea'da metrekaresi 1200 TL'ye!

İzmir Narlıdere'de hayata geçirilen Smyrna Park By İdea'da ortalama metrekare birim fiyatı 1200 TL'den başlayarak 1600 TL'ye kadar yükseliyor. Proje, havaalanına 15 dk uzaklıkta yer alıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Smyrna Park By İdea'da ortalama metrekare birim fiyatı 1200 TL'den başlıyor ve  1600 TL'ye kadar yükseliyor.  İzmir  Narlıdere'de inşa edilen proje, İdea Yapı imzası taşıyor.

İdea Yapı, değişimin, yeniliğin ve yepyeni zevklerin yaratıcısı olarak İzmir'deki en özgün, en özel projelerden birini yaşama geçirdi.

Yenikale Evleri; sanayinin olmadığı, İzmir'in sayfiyesiyle birleşme noktasında, en gözde ve hızlı gelişen bölgesi Narlıdere'de inşa ediliyor. Yakın çevresindeki hastaneler, oteller ve eğitim kurumlarına paralel, havalimanına sadece 15 dakika, çeşme, Urla gibi tatil beldelerine 1 saatten az mesafedeki Yenikale Evleri, Narlıdere'de öncü bir yaşam alanı olarak yükseliyor.    Rahat, konforlu ve kaliteli bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Narlıdere Yenikale Evleri'nin ilk etabı olan Palma Residence sahipleriyle buluştu. Palma Residence'da ayrıcalıklı bir yaşam başladı ve hemen ardından projenin ikinci çok özel etabı Smyrna Park'ta her malzeme özenle seçilerek çalışmalar hızlandırıldı.

Lal ve Safir konseptleriyle farklı zevkler için farklı çizgide alternatifler yaratan Smyrna Park, œeve dönmek güzeldir hissini sürekli yaşatmayı amaçlıyor.

Brüt alanı 320, 360, 380 m2 daireler, depreme dayanıklı radye temel sistemi, ses duvarı, akıllı ev otomasyonu ve güvenlik sistemleri, jeotermal enerji kaynaklı yerden ısıtma, her daireye 2 araçlık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kreş, fitness center, gaz-yangın algılama ve ihbar sistemleri, merkezi elektrik süpürgesi altyapısı, özel tasarımlı İtalyan mutfak, ankastre ve inoks ürünler, birinci sınıf malzemeden özel tasarımlı banyo, tam otomatik asansör gibi üstün özellikler sitenin yapısal gücünü kanıtlıyor.


0 232 239 55 00

www.ideayapi.com

info@ideayapi.com


Ebru Duman/Emlakkulisi.com