İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim! Yüzde 1 peşinatla!

İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim! Yüzde 1 peşinatla! İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim! Yüzde 1 peşinatla!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Siesta Oxygen

İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim ve satış ofisi adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Soyak Siesta Oxygen projesinde ödemeler yüzde 1 peşinat avantajıyla yapılıyor...




600 konutun inşa edileceği  Siesta Oxygen  projesi Siesta Evleri'nin son ve 5. etabı olarak yükseliyor.  Soyak Yapı  tarafından hayata geçiriliyor olan Siesta Oxygen projesi  İzmir  Karşıyaka'da inşa ediliyor.


İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim ve adres bilgilerinden önce proje detaylarına yer verelim. Siesta Oxygen Soyak projesinde teslim tarihi 2015 yılı Aralık ayı olarak belirtiliyor. İzmir Siesta Oxygen Evleri projesinde yüzde 1 KDV geçerli.


3 blok olarak yükselen Siesta Oxygen Evleri İzmir projesinde bloklar 9+giriş katlı olarak tasarlandı. Siesta Oxygen Evleri İzmir projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 2 salon daire tiplerine yer veriliyor.


İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim için 444 0 795 numaralı telefonu arayarak, projenin satış ofisine ulaşabilirsiniz. Yüzde 1 peşinatla, 120 aya kadar taksitli ödemelerin yapıldığı Siesta Oxygen İzmir projesinde fiyatlar 118 bin 500 liradan başlıyor.


Siesta Oxygen İzmir projesinde 1+1'lerin alanı 50 metrekare, 2+1'lerin alanı 90 metrekare, 3+1'lerin alanı 120 metrekare, 4+1'lerin alanı 200 metrekare. Siesta Oxygen İzmir projesinde yürüyüş yolları, sauna, fitness center, buhar odası, spor alanları yer alıyor.



Siesta Oxygen İzmir nerede?

Siesta Oxygen İzmir adres : 6659 Sokak No.5 Cumhuriyet Mahallesi Karşıyaka / İzmir


haberin videosu


İzmir Soyak Siesta Oxygen iletişim

Telefon: 444 0 795 

Web: www.soyak.com.tr


projeye sor