Çukurova Balkon

K-G Emlak İnşaat'tan Ankara Altındağ'a 238 konutluk yeni proje!

K-G Emlak İnşaat'tan Ankara Altındağ'a 238 konutluk yeni proje! K-G Emlak İnşaat'tan Ankara Altındağ'a 238 konutluk yeni proje!

Firma: K-G Emlak İnşaat

Proje: K-G Emlak Altındağ Projesi

K-G Emlak İnşaat Ankara Altındağ'da Karacaviran Mahallesi'nde 238 konutluk yeni proje inşa edecek. Projenin inşaat aşamasının yaklaşık 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor..


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


K-G Emlak İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi,  Ankara  Altındağ'da 238 konutluk yeni proje inşa edecek. Karacaviran Mahallesi'nde yükselecek proje, 55 milyon TL yatırım bedeline sahip.

 

8 blok halinde tasarlanan  K-G Emlak İnşaat  Ankara Projesi, 22 bin 453 metrekarelik parselde hayata geçirilecek. Bloklar, bodrum ve zemin kat hariç 6 ila 7 katlı olarak inşa edilecek.

 

Projede bina oturum alanları toplamı 7 bin 39,96 metrekare ve yapısal ve bitkisel peyzaj alanı toplamı 15 bin 413,04 metrekare olarak belirlendi.

 

Projenin inşaatının 2017 yılı son çeyreğinde başlaması, inşaatın yaklaşık 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

 

Proje alanında 133 adet açık otopark ve yeşil alana yer veriliyor. Sosyal alanların da yer aldığı projede yüzme havuzu B blok bodrum katında yer alacak. 

 

Projede A blokta 28 adet, B blokta 30 adet, C blokta 28 adet, D blokta 28 adet, E, F, G ve H bloklarsa ise 31'er adet daireye ver veriliyor.

 

 

Firma adres: Karacaören Mah. Esenboğa Havaalanı Yolu Cad. No: 58 Altındağ/ANKARA

 

 

 

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 

 


projeye sor