Kadıköy Life Dergisi'nin kapak konusu Fikirtepe bölgesi oldu!

Kadıköy Life Dergisi'nin kapak konusu Fikirtepe bölgesi oldu!

Kadıköy Life Dergisi'nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Dergi bu sayısında Kadıköy Life Dergisi, Fikirtepe'ye dev gökdelenlerin geleceğini kapak konusu yaparak, “Fikirtepe Bölgesi Manhattan mı oluyor” sorusunu gündeme getirdi


Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı.  Dergi bu sayısında Kadıköy’e dev gökdelenlerin geleceğini kapak konusu yaparak, “Fikirtepe Bölgesi Manhattan mı oluyor” sorusunu gündeme getirdi.

Bölge hakkında geniş bir inceleme yapan dergi, Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, Y. Mimar İbrahim Tütenyurd ve Mimarlar Odası Kadıköy Şubesi eski başkanı mimar Arif Atılgan’ın görüşlerine de yer verdi.

Kadir Toprakkaya imzasıyla yayınlanan kapak haberinde, Fikirtepe Bölgesi’nin kronolojik öyküsüne de yer verilirken,  bölgede yapılması planlanan gökdelen ve rezidans projelerinin görselleri de yayınlandı.

Derginin diğer haberleri arasında Kadıköy’ün Herodot’u olarak bilinen Dr. Müfid Ekdal ve Gazeteci Bülent Denli ile yapılmış kapsamlı bir röportaj da yer alıyor.