Kelebekia Premium'da 183 bin 500 TL'ye!

Kelebekia Premium'da 183 bin 500 TL'ye! Kelebekia Premium'da 183 bin 500 TL'ye!

Sinpaş Yapı, Sancaktepe'de 106 konutluk yeni projesi Kelebekia Premium'a start verdi. Projede fiyatlar 183 bin 500 TL'den başlıyor. Sinpaş, eylülde ise Sultanbeyli'de 700 konutluk projesini satışa sunacakİstanbul Sancaktepe'de 440 konutluk Kelebekia projesine devam eden Sinpaş Yapı, komşu parselde 106 konutluk yeni bir projeye başladı. Butik bir proje olan Kelebekia Premium yeşil alanları ve 7 parçalı göletiyle dikkat çekiyor. SABAH'ın sorularını yanıtlayan Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet çelik, 13 bin 500 metrekarelik alanda projelendirdikleri Kelebekia Premium'un butik bir proje olduğunu ifade ederek, alçak katılı bloklardan oluşan projenin henüz tanıtımının yapılmamasına rağmen yüzde 35'inin ön satışlarda satıldığını kaydetti. Kelebekia Premium'da 106 konutun bulunduğuna ve Aralık 2012'de teslim edilmesinin planlandığına değinen çelik, projede 1+1 ile 4+1 arasındaki dairelerin fiyatlarının 183 bin 500 TL ile 527 bin TL arasında değiştiğini açıkladı. çelik, peşin ödemelerde yüzde 10 iskonto uyguladıkları bilgisini vererek, 'Kelebekia Premium projemizde konut bedelinin yüzde 25'i Sinpaş'a peşin, geri kalan yüzde 75'lik kısmı uygun faiz oranlarıyla sabit ve balon ödemelerle TL bazında banka kredisi kullanılarak ödenebiliyor' dedi.

7 BİYOLOJİK GÖLET VAR

Ahmet çelik, Sinpaş'ın doğadan esinlenerek konsept projeler geliştirdiğini hatırlatarak, 'Projemiz içinde peyzaj ile bütünlük taşıyan yaprak şeklinde 7 parçadan oluşan biyolojik gölet bulunuyor. Hiçbir kimyasala gerek duymadan kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahip biyolojik göletin 160 metrekareden oluşan en büyük parçası açık havuz olarak kullanılacak' diye konuştu.

Sultanbeyli'ye 700 konutluk proje geliyor

Ahmet çelik, İstanbul ve Gaziantep'te inşa ettikleri konsept projelere yenilerini ekleyeceklerini belirterek, Sultanbeyli'de yine doğa konsepti ile 700 konutluk bir projeye başlayacaklarını açıkladı. Sultanbeyli projesini eylülde satışa sunmayı planladıklarını dile getiren çelik, projenin yaklaşık yatırım değerinin 150 milyon TL olduğunu kaydetti. Ticari gayrimenkul projeleri de inşa eden Sinpaş, İkitelli OSB'deki Sinpaş İş Modern projesinde 28 Mayıs'tan itibaren ön talep almaya başladı.
Sabah

www.kelebekia.com.tr

444 19 74