Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp Şubesi açıldı!

Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp Şubesi açıldı! Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp Şubesi açıldı!

Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp İstanbul Şubesi, Akif Öztürk Şube Temsilciliği'nde 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 24 Eylül tarihinde kurulduKenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp İstanbul Şubesi, Akif Öztürk Şube Temsilciliği'nde 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 24 Eylül'de kuruldu. 


Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp İstanbul Şubesi iş konusu;Şirketin amacı sanayi gıda inşaat makina turizm tarım hizmetleri ve ticaret sektöründe ve konularında üretilen tüketilen ve kullanılan ham yarı işlenmiş ileri derecede işlenmiş asıl yardımcı tamamlayıcı hurda ve artık maddelerin yan ürünlerin müstahzarların ve araç ve gereçlerin marka ve cihazların ana yardımcı yan ve tüm tesislerin montajını satış öncesi ve sonrası bakım ve servisini onarımını ihracatını yasa tüzük ve yönetmeliklerin izin verdiği ölçülerde ithalatını alım ve satımını ambalajlama depolama pazarama hizmetlerini üretici ve tüketici sahalara ulaştırılmasını sunulmasını ve tanıtılmasını yurt içi ve yurtdışı komisyonculuğunu distribürörlüğünü ve bayiliğini yapmak Her türlü boyar ve yapıştırıcılar ve ana sözleşmesinde ve 5.7.2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Kenz İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüp İstanbul Şubesi adres: Eyüp, Göktürk Beldesi, İstanbul Caddesi, No:28 Ofis Blok Kat:2 Daire:4.