Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Müge Nurdan Keskin tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Müge Nurdan Keskin tarafından kuruldu.

Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü inşaat ve yapı taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöreait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut,iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek. 4-Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa ve anasözleşmesinde yazılı işler

Kesit Bağlantı Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Emek Mh.Ordu Cd.Ac Yapı-M.Lıfe (Kentlife)St.B2-1 Bl.N.8 K/21 Sancaktepe 

pus