Al Arjowan United Real Estate

Al Arjowan United Real Estate

Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurdu

United Turk For Trade Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

United Turk For Trade Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Yahya Korkut, Maged Saad Abdullah Al Raimi, Nabil Yahya Ali Al Samhi ve Firas Abdullak İsmail Shubbak ortaklığında kuruldu.

Al Haramain United Group'tan Medine'ye 5 yıldızlı lüks otel!

Al Haramain United Group, Medine'de 5 yıldızlı ultra lüks otel inşa ediyor. İnşaatı devam eden otelin teslimi 17 ay sonra yapılacak.

Paul Pogba'nın menajeri Mino Raiola, Al Capone'un villasını aldı!

Juventus'tan Manchester United'a 105 milyon Euro karşılığında transfer olan Paul Pogba'nın menajeri Mino Raiola, transferden kazandığı para ile Al Capone'un eski villasını aldı.

Kalekent projesinde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

İnşaat sektörü oyuncularından Giil İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla Beylikdüzü'n de inşa edilen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde' kampanyası başladı.

Erbilginler Yalısı Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri'ye satıldı!

Türkiye'nin en pahalı yalısı olarak bilinen Erbilginler Yalısı, 100 milyon Euro'ya Katarlı iş adamı Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri'ye satıldı.

Bouz Al Asal Emlak ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bouz Al Asal Emlak ve Genel Ticaret Limited Şirketi, MHD Basel Bouz Alasal, Ahmad Bouz Alasal tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Mart'ta kuruldu.

Al Sobuh İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Sobuh İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mohammad Al Sabuh tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 25 Mart'ta kuruldu.

Khaır Al Arabıa İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Khaır Al Arabıa İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 17 Mart 2015'te, 120 bin TL sermaye bedeli ile Zeytinburnu'nda, Amjad Aljassem, Ahmad Alkhalaf ortaklığında kuruldu.

Evimiz Kocaeli'de evini bugün al, kredini seneye öde!

Pekdemir İnşaat yepyeni bir kampanya başlattı. ‘Evini Bugün Al, Kredini Gelecek Sene Öde’ sloganıyla başlatılan kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Pekdemir İnşaat'tan bugün al, seneye öde kampanyası!

Pekdemir İnşaat yepyeni bir kampanya başlattı. 'Evini Bugün Al, Kredini Gelecek Sene Öde' sloganıyla kampanyası başlatılan Evimiz Kocaeli Projesi'nde, 4 aydan az bir süre kala teslimler için geri sayım başladı.

Al Mustain Turizm Acentalığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Mustain Turizm Acentalığı Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda, 16 Mart 2015'te Hıetem H.Mabruk Hmam, Reıad Mankusa, Mansur Selam A.Abdullah ortaklığında kuruldu.

Al Kamar Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Kamar Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi 13 Mart 2015 'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Zeytiburnu 'nda, Hassan Mhısh Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Al Akariya Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Al Akariya Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi 13 Mart 2015 'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Beşiktaş'ta Süleyman Tunç Yönetim Kurulu Başkanlığı 'nda kuruldu.

Al Arjowan United Real Estate Haberi

Al Arjowan United Real Estate

 

Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi; İstanbul'un Şişli bölgesinde Mehmet Mutlusoy, Khaled E.M.M. Alajmi ve Ehsan M.A. Abu Nafisa tarafından kuruldu.   Firmanın iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.   20 bin TL sermaye değerine sahip olan şirketin ortakları arasındaki sermaye dağılımı şöyle;   1- Mehmet Mutlusoy         - 6 bin TL. 2- Khaled E.M.M. Alajmi    - 7 bin TL. 3- Ehsan M.A. Abu Nafisa   - 7 bin TL.   Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin Müdürü olarak  Mehmet...