armada city dükkan

armada city dükkan

Mimart Çarşı'da yer alan dükkanların teslimatları hemen yapılıyor. Projedeki dükkanların fiyatları da 147 bin liradan başlıyor

Çorlu Mimart Çarşı'da 37 bin 500 TL peşinatla dükkan!

Armada City'nin 1831 dairesine ve Çorlu'nun yeni merkezine hizmet verecek Mimart Çarşı'da son dükkanların satışları devam ediyor

Armada City Mimart Çarşı’da son dükkânlar! 147 bin TL’ye!

Armada City’nin 1.831 dairesine ve Çorlu’nun yeni merkezine hizmet verecek olan Mimart Çarşı’da son dükkânlar!

Esenyurt City Forever Sitesi'nde 9.5 milyon TL'ye icradan satılık dükkan!

İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi'nde yer alan dükkan vasıflı gayrimenkul 9 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Tempo City Kağıthane dükkan fiyatları ne kadar?

Tempo City projesi Sur Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde hayata geçirildi. Tempo City Kağıthane dükkan fiyatları ne kadar?

Tempo City satılık dükkan!

Konut teslimlerinin 2019 Temmuz ayında gerçekleşeceği Tempo City projesi 217 daire ve 17 ticari birimden meydana geliyor. Tempo City satılık dükkan fiyatları 2 milyon 200 bin TL'den başlıyor.

Kağıthane Tempo City dükkan fiyatları!

Kağıthane Tempo City dükkan fiyatları minimum 2 milyon 200 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı imzası taşıyan projede 17 adet ticari birim yer alıyor...

Lavinya City Büyükçekmece ödeme planı!

Kullar İnşaat imzasını taşıyan Lavinya City Büyükçekmece projesinde 305 adet konut ve 17 adet dükkan yer alıyor.

Koşuyolu Bakırköy City ne zaman teslim?

Bakırköy City Residence 200 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. Projede 163 daire ve 33 dükkan yer alıyor. Peki Koşuyolu Bakırköy City ne zaman teslim edilecek?

Bakırköy City fiyat listesi!

Bakırköy City fiyat listesi dairelerin cephelerine göre değişiyor. İstanbul Bakırköy Kartaltepe'de hayata geçirilen projede 163 adet konut ve 33 adet dükkan yer alıyor.

Bakırköy City rezidans satılık!

İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe bölgesinde hayata geçirilen Bakırköy City Evleri 9 bin 933 metrekare arsa alanına sahip. Projede 165 adet daire ve 33 adet dükkan bulunuyor.

Bakırköy City Evleri ne zaman teslim?

Bakırköy City Residence 10 katlı 5 blok halinde yükseliyor. Projede 163 adet konut ve 33 adet dükkan yer alıyor. Peki Bakırköy City Evleri ne zaman teslim edilecek?

Bakırköy City satılık daire!

Bakırköy City satılık daire tipleri 2+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Beyaz İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede 163 konut ve 33 dükkan bulunuyor.

Bakırköy City Kartaltepe adres!

Bakırköy City Kartaltepe adres bilgilerine göre proje, Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi üzerinde bulunuyor. Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen projede 165 daire ve 33 dükkan yer alıyor.

Ekşioğlu City'de satışlar devam ediyor!

Ekşioğlu inşaat Karasu'da geliştirdiği Ekşioğlu City projesinde sona geldi. 400 daireden oluşan ve denize sıfır inşa edilen projede 3 + 1, 2 + 1, 1 + 1 daire ve dükkan seçenekleri bulunuyor.

Beyaz İnşaat Bakırköy City!

Beyaz İnşaat Bakırköy City projesinde satışlar 2 ay sonra başlayacak. 165 konuttan meydana gelen kentsel dönüşüm projesi Bakırköy City'de ayrıca 33 dükkan ve işyeri de yer alıyor.

armada city dükkan Haberi

armada city dükkan

 

  Mimart Yapı projelerinden Armada City projesinin ilk etabı 836 konuttan meydana geliyor. 110 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projede 37 blok yer alıyor. 1831 konuttan meydana gelen projenin Mimart Çarşı kısmının ilk etabında 40 ve 2.etabında 50 ticari alan bulunuyor.    Mimart Çarşı'da son dükkanların satışları devam ediyor. Projedeki dükkanların alanları 29,8 metrekareden başlıyor ve 154 metrekareye kadar yükseliyor. Projedeki dükkanların fiyatları ise 147 bin lirada başlıyor ve 610 bin liraya kadar yükseliyor. Projede yüzde 25 oranında peşinat ödeniyor ve geri kalan kısmından yüzde 25'i firma finansmanında 12 ay taksitleniyor ve geri kalan kısmı banka kredisiyle karşılanıyor. Çorlu'da yer alan proje kapsamında teslimatlar da hemen yapılıyor.      444 69 96