CA Yapı Denetim

CA Yapı Denetim

CA Yapı Denetim şirketi kuruldu!

Aka2 Yapı Denetim'in geçici proje durdurma işlemi iptal edildi!

Aka2 Yapı Denetim tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na açılan davada, 13.11.2015 tarihli ve E.2015/201-K.2015/1740 sayılı karar ile “dava konusu işlemin iptaline” hükmedildi.

Medine Yapı Denetim'in proje durdurma işlemi iptal edildi!

Medine Yapı Denetim tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na açılan davada, 26.10.2015 tarihli ve E.2014/850-K.2015/1218 sayılı karar ile “dava konusu işlemin iptaline” hükmedildi

Aka3 Yapı Denetim'in proje durdurma işlemi iptal edildi!

Aka3 Yapı Denetim tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na açılan davada 13.11.2015 tarihli ve E.2015/1403-K.2015/1739 sayılı karar ile dava konusu işlem iptal edildi.

Çevre ve Şehircilik'ten üç yapı denetim firmasıyla ilgili duyuru!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından üç yapı denetim firması ile ilgili durdurma kararı duyurusu bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Meriç Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Meriç Yapı Denetim Limited Şirketi, Gültekin Parlak tarafından 10 bin TL sermaye ile 4 Kasım' da Esenler, Oruç Reis Mahallesi, Tekstilkent Sitesi Bulvarı 'nda kuruldu.

Mimart Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Mimart Yapı Denetim Limited Şirketi, Resul Arslan tarafından 10 bin TL sermaye ile 26 Ekim 'de İstanbul, Arnavutköy, İslambey Mahallesi, Sokullu Mehmet Caddesi 'nde kuruldu.

Halkalı Yapı Denetim Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Halkalı Yapı Denetim Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi, İsmail Alkazan tarafından 10 bin TL sermaye ile 14 Ekim'de Halkalı, Merkez Mahallesi, 1.Çeşme Sokak'ta kuruldu.

Donanım Yapı Denetim Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Donanım Yapı Denetim Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi, Hasan Şafak Gül tarafından 10 bin TL sermaye ile 14 Ekim'de Küçükçekmece, Halkalı Merkez Mahallesi'nde kuruldu.

Sahil Yapı Denetim’in yaptırdığı binada eksik demir mi kullanıldı?

Yapı denetimini Sahil Yapı Denetim’in yaptığı bir binada iddiaya göre eksik demir kullanıldı, belediyece onaylı mimari projede verilen ‘kot’a uyulmadı, bakanlığa ihbar sonrası birileri binanın projelerini gerçek olmayan projelerle değiştirdi.

Star GYO İnşaat Mimarlık Mühendislik Yapı Denetim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Star GYO İnşaat Mimarlık Mühendislik Yapı Denetim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehdi Öztürk ve Halil Nuroğlu ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 8 Ekim'de Küçükçekmece, Atatürk Mahallesi'nde kuruldu.

Ray Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Ray Yapı Denetim Limited Şirketi, Mehmet Yaşar Haktankaçmaz tarafından 10 bin TL sermaye ile 2 Ekim 'de Esenler, Oruç Reis Mahallesi, Tekstilkent Sitesi 'nde kuruldu.

Muratpaşa Belediyesi yapı denetim firmaların takip ediyor!

Muratpaşa Belediyesi, İrfan Varol'un belediyelerin yeni yapılacak inşaatlar için bazı yapı denetim firmalarını işaret ederek, 20 milyon lira civarında haksız kazanç sağladığı iddiaları üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

İrfan Varol'dan yapı denetim açıklaması!

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Şube Başkanı; uyardı. "Belediyemizin yapı denetimi" denilerek bazı firmaların "belediyelerin kanun gücü kullanılarak" öne çıkarıldığı, diğer firmaların iş almasının engellendiğini öne sürdü

CA Yapı Denetim Haberi

CA Yapı Denetim

 

CA Yapı Denetim Limited Şirketi; İstanbul'un Sancaktepe bölgesinde Cafer Bozbey ve Ayşe Yoldaş tarafından kuruldu.   Firmanın iş konusu; Her türlü inşaat ve hafriyat çelik konstriksiyon ve betonenerji santrallerinin fabrika ve sınai tesislerinin can ve mal güvenliğini teminen imar planına fen sanat ve sağlık kurallarına standartlarına uygun kaliteli yapı yapılması..ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.   10 bin TL sermaye değerine sahip olan şirketin ortakları arasındaki sermaye dağılımı şöyle;   1- Cafer Bozbey - 8 bin TL. 2- Ayşe Yoldaş  - 2 bin TL.   CA Yapı Denetim Limited Şirketi'nin Müdürü olarak Cafer Bozbey görev yapacak.   Adres: İstanbul Sancaktepe, Eyüpsultan Mh. Fatih Sultan Cad. No: 38/A   Alper Hamitoğlu /...