Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı

İstanbul Bahçeşehir’de son yıllarda artan yapılaşma ve yeşil alan kayıpları, bölge yaşayanlarını huzursuz ve tedirgin ediyor

Küçükçekmece’de istinat duvarı çöken apartman boşaltıldı!

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi Leylak Sokak’ta istinat duvarı çöken apartman tedbir amacıyla boşaltıldı.

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi 1/5000 plan tadilatı askıda!

Küçükçekmece ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 2 pafta, 6454 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 22.02.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Sütlüce çöken binanın sakinlerinden Arda Turan için suç duyurusu!

İstanbul Sütlüce'de yıkılan binanın sakinleri Arda Turan ve kardeşi Okan Turan hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi Mevlana Camii açıldı!

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yaptırılan Cumhuriyet Mahallesi Mevlana Camii, geniş bir katılımla açıldı. Açılış törenine, İstanbul Milletvekilleri Mehmet Metiner ve Abdullah Başçı da katıldı.

Bahçeşehir Gölet Projesi'ne ilginç suç duyurusu!

En son, idare mahkemesinin aldığı plan iptali kararı gündeme gelen Bahçeşehir Gölet Projesi bu kez de ilginç bir suç duyurusuna konu oldu. Gölet’e inşaat yapılmasını istemeye bir grup Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu

Küçükçekmece'de 5 milyon TL'ye satılık fabrika!

Küçükçekmece 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, Küçükçekmece Cumhuriyet Mevkii'nde bulunan kargir fabrika ve bahçeyi satışa çıkardı. İhalesi 25 Ekim 2016'da gerçekleşecek gayrimenkulün satış bedeli 5 milyon 58 bin 592 TL olarak belirlendi.

FDönmez Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

FDönmez Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Fikret Dönmez tarafından 10 bin TL sermaye ile 11 Ağustos'ta Küçükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Nurol GYO'dan Nurol Tower açıklaması!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Para Dergisi'nin Nurol Tower Projesi'nin kaçak kat ve yapı nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunulduğuna ilişkin yayımlanan habere açıklama getirdi. İşte Nurol GYO'nun açıklaması..

Erkanaras İnşaat Kuyumculuk ve İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Erkanaras İnşaat Kuyumculuk ve İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi, Erkan Aras tarafından 100 bin TL sermaye ile 29 Nisan'da Küçükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi'nde kuruldu.

Adana Yumurtalık'ta imara aykırı uygulamalar mı yapıldı?

Türkeş Filik'in Belediye Başkanlığı yaptığı Adana'nın Yumurtalık ilçesinde imar yönetmeliğine aykırı uygulamalar yapıldığı, Yumurtalık Cumhuriyet Savcılığı'na da suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

Optimum Dizayn İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Optimum Dizayn İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, İdris Güney Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Refik Bardo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 12 Nisan'da Küçükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

İZFAŞ'ın ihale yasasını hiçe sayması emniyete bildirildi!

İZFAŞ'ın bir ihaleyi kesin teminat almadan verdiğini ortaya koyan haberimiz sonrası harekete geçen İzmir Cumhuriyet Savcılığı, iddiaları araştırması için dosyayı İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne gönderdi.

Emekli derneklerinde ucuz ev kavgası çıktı!

Türkiye İşçi Memur Bağ-Kur Emeklileri Derneği Başkanı Hamdi Öz, Türkiye Emekliler Derneği’nin “ucuz ev” vaadi ile üyelerini transfer ettiği iddiası ile Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı Haberi

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı

Son olarak simge yaşam alanlarından Şelale Park’ta da yıkımın başlaması semt sakinlerini çileden çıkardı. Bahçeşehir 2’nci kısımdaki parkın içerisinde vinçleri gören sakinler, protesto gösterileri yapmaya başladı. Bahçeşehirliler Derneği de; Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı, Başakşehir Kaymakamlığı ve Başakşehir Belediye Başkanlığı’na dilekçeyle başvurarak yıkımın durdurulmasını istedi.

Hürriyet