United Real Estate

United Real Estate

Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurdu

House Pusula Real Estate Gayrimenkul Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

House Pusula Real Estate Gayrimenkul Hizmetleri Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aysel Beyter, Engin Can ve Seher Selimoğlu ortaklığında kuruldu.

Başakşehir Real Estate Emlak Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Başakşehir Real Estate Emlak Hizmetleri Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emad Eddın Al-Shwaıkı ve Nawal Mohammed ortaklığında kuruldu.

Real Estate Solutıons Gayrimenkul Yatırım Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Real Estate Solutıons Gayrimenkul Yatırım Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gülşen Doğantekin ve Ömer Faruk Doğantekin ortaklığında kuruldu.

Vaal Real Estate Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Vaal Real Estate Dış Ticaret Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Abdülmecid Saadettin tarafından kuruldu.

The Kıng Real Estate Emlak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

The Kıng Real Estate Emlak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Reza Radpıe tarafından kuruldu.

Servet GYO'nun Oswe Real Estate GmbH firması kar payı ödeyecek!

Servet GYO'nun Oswe Real Estate GmbH firmasının yapacağı kar payı ödemesine ilişkin dönem sehven 2021 olarak yazıldı. Yapılacak olan ödemenin 2020 Yılı karından yapılacağı hususu kamuoyuyla paylaşıldı.

Oswe Real Estate GMBH'nin kira doluluk oranı yüzde 73'e çıktı!

Servet GYO'nun Almanya'daki iştiraki Oswe Real Estate GMBH, satıştan sonra portföyünde kalan gayrimenkullerde, 2020 yılı içinde toplam 16 bin 106 metrekare yeni alan kiralaması yaparak, doluluk oranını yüzde 73'e çıkardı. 

Square Real Estate İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Square Real Estate İnşaat Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Hayder Amer R. Malullah tarafından kuruldu.

Deal Real Estate Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deal Real Estate Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Kassab ve Makbule Tetik ortaklığında kurulud.

Westfields Real Estate Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Westfields Real Estate Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Beşikaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Westfield Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi tarafından kuruldu.

Net Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Net Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Şenol Demirci tarafından kuruldu.

Miran Real Estate Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Miran Real Estate Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Khalil, Mohammad Ameen Al Hussin ve Omer S-Haji R. Alsilefanee ortaklığında kuruldu.

Focus Real Estate İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Focus Real Estate İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Türelcan Cebeci tarafından kuruldu.

United Real Estate Haberi

United Real Estate

 

Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi; İstanbul'un Şişli bölgesinde Mehmet Mutlusoy, Khaled E.M.M. Alajmi ve Ehsan M.A. Abu Nafisa tarafından kuruldu.   Firmanın iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.   20 bin TL sermaye değerine sahip olan şirketin ortakları arasındaki sermaye dağılımı şöyle;   1- Mehmet Mutlusoy         - 6 bin TL. 2- Khaled E.M.M. Alajmi    - 7 bin TL. 3- Ehsan M.A. Abu Nafisa   - 7 bin TL.   Al Arjowan United Real Estate Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin Müdürü olarak  Mehmet...