KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kurası bugün çekiliyor!

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kurası bugün çekiliyor!

KİPTAŞ Çınar Evler için kura çekimi yarın gerçekleşiyor. Kura çekimi bugün saat 10:00'da İstanbul KİPTAŞ Genel Müdürlüğü'nde yapılacak.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ ve İzmit Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen KİPTAŞ Çınar Evler'in kurası bugün çekiliyor.

Kocaeli İzmit Arızlı Mahallesi'nde hayata geçirilen projede hak sahipleri bugün saat 10:00'da yapılacak kura ile belirlenecek. Kura çekilişine  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet te katılacak. Kura çekimi KİPTAŞ'ın sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlanacak.

KİPTAŞ Çınar Evler projesinde toplam 143 adet konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kurası bugün çekiliyor!

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesinde yer alan 2+1 daireler 87  metrekare ve 93  metrekare, 3+1 daireler 124 metrekare alana sahip.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesinde en düşük konut bedeli 274 bin 50 TL olarak belirlendi. Projeden 27 bin 405 TL peşinat ve 2 bin 509,73 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

120 ay taksit imkanı sunulan proje için başvuru dönemi 18 Ocak'ta sona erdi. Ev sahibi olmayanlara satılacak olan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesi 4 blok olarak tasarlandı. Projede mağazadan kafeye birden fazla sosyal alan bulunuyor. 
 

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler 24 soruda tüm detaylarıyla!